کمک ۱۰۰ میلیون تومانی حوزه خواهران چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل زده
حجت الاسلام رحمانی خبر داد؛
حجت الاسلام رحمانی از کمک ۱۰۰ میلیون تومانی حوزه‌های خواهران چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل زده لرستان خبر داد و گفت: این کمک‌ها به مدرسه خواهران پلدختر ارسال می‌شود.
تجهیز امکانات مدارس علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری
در سال جاری صورت می‌گیرد؛
حجت الاسلام رحمانی با اشاره به اینکه در سال جاری مدارس علمیه خواهران استان تجهیز خواهند شد، گفت: لیست مهمترین نیاز‌های آن‌ها آماده شده که در ماه جاری خریداری خواهد شد.
ساماندهی زکات از سوی مسؤولان سبب اعتماد بخشی در جامعه می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: به یقین اگر ساماندهی و مدیریت زکات پرداختی از سوی مسؤولان به خوبی صورت نگیرد و شفافیت در کار نباشد، مردم بدبین می‌شوند و این یک آفت است.
شکل گیری دولت اسلامی روح بیانیه گام دوم انقلاب است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد، شکل گیری دولت اسلامی را روح بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد و گفت: تلاش برای شکل گیری دولت اسلامی، یکی از مهمترین وظایف امروز منتظران واقعی است.
اجرای طرح شهید بهنام محمدی در چهارمحال و بختیاری با حضور ۱۱ طلبه خواهر
اسکندری خبر داد؛
اسکندری از اجرای طرح تربیتی شهید بهنام محمدی در این استان با همکاری مدارس علمیه خواهران خبر داد و گفت: در این طرح ۱۱ طلبه خواهر استان همکاری خواهند داشت.
حضور مستمر امام جمعه شهرکرد در مناطق محروم؛ سنتی دیرینه
رسا گزارش می‌دهد؛
حجت الاسلام والمسلمین نکونام هر ساله به طور مستمر جهت سرکشی به مناطق محروم و صعب العبور استان چهارمحال و بختیاری راهی این مناطق می‌شود و با مردم از نزدیک دیدار می‌کند.
کیفیت مدیریت چهارمحال و بختیاری در سیل اخیر بی نظیر بود
اسلامی در شهرکرد:
وزیر راه و شهرسازی گفت: استان چهارمحال و بختیاری در مهار بحران سیلاب اخیر اقدامات چشمگیر و قابل توجهی انجام داد که از این جهت جزء برترین استان‌های کشور بود.
رفع محرومیت از چهارمحال و بختیاری نیازمند برنامه ریزی و کار جهادی است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: باید یکبار برای همیشه با برنامه ریزی دقیق و سوق دادن امکانات به سمت این منطقه سبب رفع محرومیت به طور کامل از آن شویم که این نیازمند کار جهادی است.
مدیریت بحران کشور به دست نیرو‌های متخصص و توانمند سپرده شود
امام جمعه شهرکرد در دیدار وزیر راه:
حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: باید مدیریت بحران کشور به دست نیرو‌های متخصص، توانمند و کوشا سپرده تا امور به خوبی ساماندهی شود.
قبلی۲بعدی