داشتن نگاه جهادی و ایمانی لازمه کار خبرنگاری است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد گفت: یک خبرنگار باید تعهد و سلامت انسانی داشته باشد تا از قید و بند‌های گروهی و جناحی آزاد شود و این یک اصل است.
ایجاد آرامش در جامعه مهمترین نیاز امروز کشور است
امام جمعه شهرکرد در دیدار وزیر کشور:
حجت الاسلام والمسلمین نکونام با اشاره به اینکه ایجاد آرامش در جامعه مهمترین نیاز امروز کشور است، گفت: دشمن برای برهم زدن این آرامش دست به هر کاری زده و می‌زند.
خودسازی در حوزه‌های علمیه یک شرط اساسی است
مسؤول بسیج طلاب چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام محمدی با تأکید بر اینکه خودسازی در حوزه‌های علمیه یک شرط اساسی و کاربردی است، گفت: طلبه‌ای که خود را بسیجی نداند، طلبه نیست.
مدرسه محوری یک ایده برای ساختن حوزه بالنده است
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام رحمانی با تأکید بر اینکه باید همه به سمت مدرسه محوری حرکت کنیم و این یک اصل غیرقابل اجتناب است، گفت: مدرسه محوری یک ایده برای ساختن حوزه بالنده است.
اجلاس مدیران مدارس علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری برگزار شد + فیلم
با حضور مسؤول بسیج طلاب و روحانیان؛
اجلاس یک روزه مدیران مدارس علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری، با حضور مسؤول بسیج طلاب استان و با هدف برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید به میزبانی شهرکرد برگزار شد.
نشست مدیران مدارس علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
با هدف برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید؛
حجت الاسلام رحمانی گفت: نشست مدیران مدارس علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری با هدف برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود.
تحریم شخصیت‌های سیاسی و نظامی انقلاب نشانگر ضعف آمریکا است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد گفت: تحریم شخصیت هایی، چون رهبر معظم انقلاب و برخی چهره‌های سیاسی و نظامی کشور نشان ناتوانی آمریکا در برابر صلابت ملت و تدبیر و مدیریت رهبری است.
اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری ارزیابی شدند
برای سال تحصیلی جدید؛
اکبری از برگزاری ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری در مقطع سطح عمومی به میزبانی مدیریت این استان خبر داد.
توجه به امور فرهنگی باید مهمترین اولویت امروز کشور باشد
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد گفت: توجه به فرهنگ جایگاه خودش را دارد و هیچ چیز دیگری نمی‌تواند جای آن را بگیرد چراکه تا فرهنگ درست نشود، سایر امور نیز درست نخواهد شد.
قبلی۲بعدی