خودسازی مهمترین مؤلفه نظام انقلابی در بیانیه گام دوم است
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه:
مدرس فلسفه و حکمت با اشاره به اینکه خودسازی مهمترین مؤلفه نظام انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: نقش آفرینی در جامعه بدون اخلاق و معنویت هیچ تأثیری ندارد.
مهمترین ابزارهای دشمن برای ترویج فرهنگ ابتذال و راهکار‌ مقابله با آنها
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه تشریح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه با تشریح ابزار فرهنگ ابتذال در جامعه، گفت: دشمن از فضای مجازی، سینما، موسیقی و رمان برای ترویج ابتذال در جامعه نهایت استفاده را می‌برد.
تبیین فرهنگ زکات در خانواده‌ها یکی از مهمترین ضرورت‌های امروز کشور است
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:
امام جمعه شهرکرد، تبیین فرهنگ زکات در خانواده‌ها را یکی از مهمترین ضرورت‌های امروز کشور بیان کرد و گفت: باید فرزندان از سنین نوجوانی با احکام دین مبین اسلام آشنا شوند.
دشمن به دنبال محکوم کردن انقلاب اسلامی از طریق مذهب است
آیت الله طبسی:
استاد اخلاق حوزه علمیه قم با بیان اینکه دشمن به دنبال محکوم کردن انقلاب اسلامی از طریق مذهب است، گفت: شبیخون فرهنگی حربه اصلی دشمن در شرایط کنونی است.
طرح نشاط معنوی در ۲۰ بقعه شاخص چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
با اعزام ۱۳ مبلغ دینی؛
حجت الاسلام امیری به اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع شاخص استان همزمان با آغاز فصل تابستان اشاره کرد و گفت: این طرح امسال در ۲۰ بقعه شاخص چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
ویژگی‌ یاران واقعی امام زمان در عصر ظهور
آیت الله طبسی تشریح کرد؛
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به ویژگی‌های یاران امام زمان در عصر ظهور، گفت: هر کسی در شرایط کنونی جامعه ادعا کند با امام زمان ارتباط دارد، دروغگویی بیش نیست.
شادی واقعی در سایه ارزش‌های دینی محقق می‌شود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
آیت الله طبسی گفت: باید مسؤولان به فکر تربیت نسل جوان ما باشند و بدانند شادی و خوش بودن واقعی در سایه ارزش‌های دینی محقق می‌شود.
مسؤولان دغدغه دین نداشته باشند، امور کشور اصلاح نمی شود
آیت الله طبسی:
آیت الله طبسی با بیان اینکه اگر امور هر منطقه ای در دست اهلش باشد، نباید نگران دین و مذهب باشیم، گفت: تا زمانی که مسؤولان دغدغه دین نداشته باشند، امور کشور اصلاح نمی شود.
دوره آموزش مهدویت در شهرکرد برگزار می‌شود
ویژه اساتید حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری؛
حجت الاسلام احمدی گفت: با حضور اساتید و روحانیان استان و با سخنرانی آیت الله طبسی، دوره آموزشی مهدویت در شهرکرد و در قالب سه نشست کاربردی برگزار می‌شود.
قبلی۳بعدی