دشمن توان مقابله با سپاه پاسداران را ندارد
سردار فدوی در شهرکرد:
سردار فدوی با تأکید بر اینکه سپاه پرچم لا اله الا الله را بر فراز همه قله‌های دنیا برافراشته خواهد کرد، گفت: خوشا به حال پاسدارانی که همچنان بر عهد خود ایستاده اند.
مهمترین عوامل اصلی برای پیروزی مقتدرانه در گام دوم انقلاب اسلامی
کارشناس مذهبی رسانه ملی تشریح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری نترسیدن در برابر دشمن، امیدوار بودن به نصرت الهی و مجاهدت در راه خدا را مهمترین عوامل اصلی برای پیروزی مقتدرانه در گام دوم انقلاب بیان کرد.
ریشه اصلی امر به معروف و نهی از منکر در غیرت دینی خلاصه می‌شود
کارشناس مذهبی رسانه ملی:
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: به یقین ریشه اصلی امر به معروف و نهی از منکر در بی قراری که همان غیرت دینی است، خلاصه می‌شود.
الگوگیری از آرمان‌ها و اصول قیام کربلا لازمه موفقیت در گام دوم انقلاب است
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
مدیر مؤسسه تفحص سیره شهدا گفت: انقلاب اسلامی ایران که با تأسی از قیام عاشورا شکل گرفته باید برای موفقیت در گام دوم از این قیام الگو بگیرد.
تبیین محور‌های اصلی بیانیه گام دوم انقلاب و ارتباط آن با جامعه آرمانی ظهور
‌با حضور حجت الاسلام حیدری کاشانی صورت گرفت؛
مدیر مؤسسه طلیعه ظهور با بیان اینکه ارتباط فردی نمی‌تواند قفل ظهور را باز کند، گفت: باید قوم واقعی که عشق خدا در دلشان پدیدار شده پای کار امامت، ولایت و مهدویت بیایند.
اختتامیه بیست و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی در شهرکرد برگزار می‌شود
با حضور آیت الله صدیقی؛
گنجی گفت: برای هر دو نشست تخصصی و عمومی طرح تقویت با حضور آیت الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران مراسم اختتامیه رسمی در روز چهارشنبه جاری برگزار می شود.
نحوه آرایش نیرو‌های شیطانی برای انحراف انسان از صراط مستقیم
کارشناس مذهبی رسانه ملی تشریح کرد؛
حجت الاسلام حیدری کاشانی با تشریح آرایش نیرو‌های شیطانی برای انحراف انسان از صراط مستقیم، گفت: هدف گذاری اصلی شیطان برای انحراف انسان این است که شکرگزار نباشد.
انرژی هسته‌ای واقعی ما تربیت نیرو‌های عاشورایی در سطح ایران و جهان است
حجت الاسلام حیدری کاشانی:
مدیر مؤسسه طلیعه ظهور گفت: رمز قوت، عظمت و موفقیت ما انرژی هسته‌ای نیست بلکه انرژی هسته‌ای واقعی ما در تربیت نیرو‌های عاشورایی در سطح ایران و جهان است.
نقش حوزه‌های علمیه خواهران در ترویج سبک زندگی اسلامی غیرقابل انکار است
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام رحمانی گفت: حوزه‌های علمیه خواهران با تربیت نیرو‌هایی در تراز جمهوری اسلامی نقش مهمی در ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه دارند.
قبلی۴بعدی