غائله ۱۴ اسفند؛ تجربه نفوذ دشمن با بهره‌گیرى از عناصر منحرف درون نظام
یکى از حوادث مهم تاریخ انقلاب، غائله ۱۴ اسفند ۵۹ و حمله گارد «بنى صدر» و منافقان همدست او به مردم است که منجر به برملاشدن چهره منافقانه این خائن شد.
یادداشت | فرماندهى مقابله با جنگ اقتصادى دشمن کجاست؟
عملکرد ضعیف امروز قرارگاه مقابله با جنگ اقتصادى دشمن در کشور، نشان دهنده ضعف در ساز و کار اجرا و گرفتار آمدن در پیچ و خم تصمیمات است.
یادداشت | چهل گام در یک گام
"راهکارهاى عملیاتى کردن بیانیه گام دوم انقلاب"
بدون تردید بیانیه راهبردی رهبری نقشه راهى کاملا عملیاتى است که باید از سوى مسؤولان اجرایى پیاده شود و تحقق این مهم منوط به گفتمان سازى است.
وحدت بین جریان‌های انقلابی لازمه حرکت در مسیر بیانیه راهبردی رهبری است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
امام جمعه شهرکرد، وحدت را مهمترین نیاز امروز جریان‌های انقلابی دانست و گفت: بیاینه رهبر معظم انقلاب با اختلاف پیش نمی‌رود.
نقش حوزه‌های علمیه در انتخاب آگاهانه مردم غیرقابل انکار است
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
حجت الاسلام مرتضوی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین نیاز امروز جامعه بصیرت است، گفت: نقش حوزه‌های علمیه در انتخاب آگاهانه عموم مردم غیرقابل انکار است.
نشست علمی تعمیق ایمان و باور‌های دینی از منظر آیات در شهرکرد برگزار شد
ویژه طلاب خواهر استان چهارمحال و بختیاری؛
نشست علمی تعمیق ایمان و باور‌های دینی از منظر آیات و روایات ویژه طلاب و دانش آموختگان خواهران چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.
یادداشت | شرایط ماندگارى انقلاب اسلامى و راه‌هاى توسعه و تکامل آن در آینده
مسیر چهل ساله انقلاب تا مرحله کنونى آکنده از حوادث و رویدادهاى تلخ و شیرین است، اما با همه این حساسیت‌ها مسیری رو به جلو و سراسر پیشرفت دارد.
دوره تکمیلی تربیت مربی تفسیر قرآن کریم در شهرکرد برگزار شد
در راستای توانمندی مبلغات چهارمحال و بختیاری؛
دوره تکمیلی تربیت مربی تفسیر قرآن کریم ویژه دانش آموختگان مدارس علمیه خواهران استان با هدف توانمندسازی آن‌ها به میزبانی شهرکرد برگزار شد.
فراخوان دومین جشنواره علمی آیت الله دهکردی در شهرکرد اعلام شد
ویژه اساتید حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری؛
حجت الاسلام احمدی با اشاره به اعلام فراخوان دومین جشنواره آیت الله دهکردی (ره) در شهرکرد، گفت: این جشنواره ویژه اساتید حوزه استان برگزار می‌شود.
قبلی۵بعدی