دشمن به دنبال تضعیف نظام توزیع عادلانه کالا است | لزوم نظارت بر بازار
آیت‌الله رئیسی مطرح کرد؛
رییس قوه قضاییه گفت: امروز دشمن به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی و سست کردن نظام توزیع عادلانه کالا و نظارت بر قیمت‌ها است و مدیران باید بر بازار کنترل داشته باشند.
قدردانی از حضور وحدت آفرین و پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس
از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صورت گرفت؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور بیانیه‌ای از خلق حماسه عظیم حضور و نمایش پرشور مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.
معامله قرن محکوم به شکست است
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: معامله قرن یک طرح جدیدی برای خلع سلاح مردم فلسطین از سوی رییس جمهور نادان آمریکا است اما به هدف خود نخواهند رسید و این معامله قرن محکوم به شکست است.
معامله قرن به مقاومت قرن تبدیل می‌شود
رییس قوه قضاییه:
آیت الله رئیسی گفت: وعده خدا برای پیروزی جبهه حق است و این وعده را برای آزادی قدس شریف حتمی می‌دانیم و معامله قرن به مقاومت قرن تبدیل خواهد شد.
طنین حمایت از مردم فلسطین در دیار کویرنشینان
مردم روزه‌دار دیار کویرنشین خراسان جنوبی در آخرین جمعه ماه رمضان بار دیگر حضور حماسی را در حمایت از مقاومت و ایستادگی مقابل استکبار و صهیونیستم به نمایش گذاشتند.
رونق تولید با مبارزه جدی با فساد محقق می‌شود
رییس قوه قضاییه:
آیت الله رئیسی گفت: برای رونق تولید باید امنیت اقتصادی را به وجود آوریم و امنیت اقتصادی با مبارزه جدی با فساد محقق می‌شود.
برخی در جامعه با ارزش‌های انقلاب و اقتصاد بازی می‌کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: برخی‌ها در این جامعه با سیاست‌های ناسالم و فرصت طلب با ارزش‌های انقلاب، اقتصاد و آبروی جامعه بازی می‌کنند.
مسأله فلسطین تمام شدنی نیست | امنیت اقتصادی در گرو مبارزه با فساد است
رییس قوه قضاییه در جمع راهپیمایان بیرجند:
رییس قوه قضاییه گفت: دشمنان به دنبال ناامیدی هستند و ما با رفتارهای خود باید امید ایجاد کنیم و امید نیز در سخنرانی نیست بلکه در اقدام و عمل است.
روز قدس نشانه مقاومت و ایستادگی مردم در مقابل استکبار جهانی است
آیت‎‌الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه گفت: روز قدس نشان از مقاومت و ایستادگی مردم مسلمان در مقابل استکبار جهانی دارد و این حضور در راهپیمایی همراهی با مردم مظلوم فلسطین و منطقه است.
قبلی۳بعدی