آمریکا از اقتدار ایران اسلامی عصبانی است | دشمنان حریف تفکر حسینی نمی‌شوند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حتی دشمنان نیز به قدرت ایران اسلامی اعتراف دارند و آمریکا از قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران عصبانی است.
اجرای ۲ تئاتر ارزشی در هفته هنر انقلاب اسلامی
رئیس حوزه هنری خراسان‌ جنوبی خبر داد؛
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی از اجرای دو تئاتر ارزشی با عناوین روزهای بی‌قوام و پوتین‌های عمو بابا در طی هفته هنر انقلاب در استان خبر داد.
خودسازی بالاترین هنر است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه بالاترین هنر، هنر خودسازی است، گفت: هنرهایی مانند هنر هالیوود عقل‌ها را گمراه ساخته و خود را هنرمند جلوه می‌دهد.
چند خبر کوتاه از خراسان جنوبی
برگزاری اعیاد شعبانیه در نهبندان، حضور 52 هزار زائر در امامزادگان فردوس و اجرای 100 عنوان برنامه در هفته هنر انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی عناوین برخی از اخبار استان است.
خیران مدرسه ساز به دانش‌آموزان محروم توجه کنند
امام جمعه سربیشه:
امام جمعه سربیشه گفت: خیران افزون بر اینکه به ساخت فیزیکی مدارس توجه دارند باید به توسعه معنوی مدارس و کمک به دانش آموزان توجه داشته باشند.
بیش از ۵۲ هزار زائر در آستان مقدس امامزادگان فردوس حضور یافتند
در ایام نوروز ۹۸؛
رییس هیأت امنای امامزدگان سید محمد و سید ابراهیم (ع) فردوس گفت: در مجموع در ایام تعطیلات نوروز ۵۲ هزار و ۷۰۰ نفر در امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم (ع) حضور یافتند.
بیش از ۶۲۰ هزار زائر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند
از ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردین؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تا پایان طرح نیز بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر در امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند.
افراطی گری بزرگترین ضربه را به مسلمانان زده است
امام جمعه اهل سنت درمیان:
امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: موضوع افراطی گری بزرگترین ضربه را به مسلمانان زده است.
اقتدار ایران اسلامی ناشی از آموزه‌های مبعث است| اسلام ناب از تهدید نمی‌ترسد
دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: اقتدار ایران اسلامی ناشی از آموزه‌های مبعث است و پیامبراکرم(ص) به ما عزت و دشمن ستیزی آموزش داد.
قبلی۴بعدی