حضور در راهپیمایی روز قدس وظیفه شرعی و ملی است
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس افزون بر اینکه وظیفه شرعی است یک وظیفه ملی هم است.
استکبار جهانی در حال فروپاشی است | اختلاس و بی عدالتی، بدترین دشمن کشور
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد؛
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه امروز استکبار جهانی در حال فروپاشی است، گفت: بدترین دشمن درونی کشور را سلیقه‌های شخصی و حزبی، اختلاس و بی عدالتی است.
۳۹ هزار روزه‌دار از محل موقوفات خراسان‌جنوبی اطعام شدند
همزمان با لیالی قدر؛
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی بیش از ۳۹ هزار نفر از محل موقوفات منطبق طی لیالی قدر در استان اطعام شدند.
حضور پرشور مردم در روز قدس «نه» قاطع به کثیف‌ترین معامله قرن است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: حضور باشکوه و پرشور مردم آزادی‌خواه جهان و مردم کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس «نه» قاطع به معامله قرن است.
چند خبر کوتاه از خراسان جنوبی
برنامه ریزی روز قدس در نیمبلوک، ضیافت افطاری ۳۰۰ نفر از ایتام خوسف و تأکید نماینده بیرجند بر مهار تورم عناوین برخی از اخبار خراسان جنوبی است.
ردپای کثیف صهیونیست‌ها در همه مسائل فرهنگی و اجتماعی وجود دارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در بیانیه‌ای:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، گفت: رد پای کثیف صهیونیست‌ها در همه مسائل فرهنگی و اجتماعی وجود دارد.
راهپیمایی روز قدس جهاد فی سبیل‌الله و فریاد بیداری است
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس از اهمیت بالایی برخوردار است و راهپیمایی در این روز جهاد فی سبیل الله و فریاد بیداری است.
ندای الهی العفو العفو کویرنشینان خراسان جنوبی در بیست و سومین شب ماه رمضان
مردم سراسر خراسان جنوبی در بیست و سومین شب از ماه مبارک رمضان در مساجد و حسینیه‌ها حضور یافتند و ندای الهی العفو العفو را سر دادند و از خدای خویش طلب مغفرت کردند.
مسیرهای راهپیمایی در خراسان جنوبی اعلام شد
ستاد قدس و انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه‌ای مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرهای خراسان جنوبی را اعلام کرد.
قبلی۴بعدی