جامعه اسلامی با بی عدالتی شکل نمی‌گیرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با این همه بی عدالتی، حقوق‌های نجومی و اختلاس‌ها جامعه نمی‌تواند اسلامی باشد اما عدالت و ارشاد کردن سبب ایجاد جامعه اسلامی می‌شود.
حرص و طمع مال دنیا در انسان، جاهلیت است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه حرص و طمع مال دنیا در انسان، جاهلیت است، گفت: کم فروشی و گران فروشی، دروغ، تهمت و خیانت و نفاق در جامعه جاهلیت است.
لزوم وحدت بین مسلمانان | دولتمردان تن به دیپلماسی التماسی ندهند
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: گام‌های دولت برای کاهش تعهدات برجامی دیرهنگام بوده اما باز هم از دولت حمایت می‌کنیم و دولتمردان تن به دیپلماسی التماسی ندهند.
۱۸۰ نفر از دانش‌آموزان اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بیله‌سوار گفت: ۱۸۰ نفر از دانش‌آموزان مدارس سطح شهرستان بیله‌سوار مغان در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند.
نشست مشترک علمای اهل سنت و شیعه خراسان جنوبی برگزار می‌شود
همزمان با هفته وحدت؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نشست مشترک علمای شیعه و اهل تسنن با حضور ۴۰۰ نفر و سخنرانی آیت الله سلیمانی در بیرجند برگزار می‌شود.
همایش ملی «کارکرد وقف در توسعه انسانی» در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود
۲۱ آبان؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: نخستین همایش ملی کارکرد وقف در توسعه انسانی در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.
تسخیر لانه جاسوسی بن بست خواب و خیالات آمریکا است
رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین:
رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین گفت: در ۱۳ آبان ماه اتفاقات بزرگی رخ داده و تسخیر لانه جاسوسی بن بست خواب و خیالات آمریکا بوده است.
۱۳ آبان فرصتی برای تبیین شناسنامه استکبار جهانی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد؛
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ۱۳ آبان فرصتی مناسب برای بیان و تبیین شناسنامه استکبار جهانی به مردم است و باید با یک مهارت لایه‌های پنهان استکبار را انعکاس داد.
ایجاد ۲۰۰ مرکز افق در کشور | راه اندازی دایره المعارف بقاع متبرکه
مدیرکل بقاع متبرکه سازمان اوقاف خبر داد؛
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ۲۰۰ مرکز افق در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی شده است.
قبلی۴بعدی