وقفی برای کودکان بی سرپرست سربیشه
حجت الاسلام رحیمی خبر داد؛
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه گفت: واقف خیراندیش حسن رضا نادی یک قطعه زمین به متراژ ۲۵۰ متر مربع را وقف ساخت مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست در شهر سربیشه کرده است.
وقف‌ها و هزینه‌های آن بر اساس نیازهای روز جامعه باشد
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید برای شناخت سازمان اوقاف یک فراخوان داده شود و وقف‌ها و هزینه‌های آن بر اساس نیازهای روز جامعه باشد.
نرخ‌ درآمدهای وقف به روز باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اولویت‌ها در وقف رعایت شود و باید نرخ‌ درآمدهای وقف به روز باشد و متولیان امورات وقفی به مسائل جزئی توجه کنند.
اعزام ۴۸ مبلغ به بقاع متبرکه خراسان جنوبی| وجود ۲۱۳ نیت وقف حوزه‌های علمیه
مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی خبر داد؛
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: ۴۸ مُبلغ در دهه وقف به بقاع متبرکه استان اعزام می‌شوند که از این تعداد ۲۸ مُبلغ بومی و ۲۰ مُبلغ اعزامی هستند.
علمی مفید است که مشکلات جامعه را حل کند
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی:
رئیس ستاد اقامه نماز بر ضرورت مهارت آموزی طلاب تأکید کرد و گفت: طلبه‌ها باید علوم مفید را کسب کرده تا به وسیله آن مشکلات جامعه را حل کنند.
مسؤولان با مدیریت و تدبیر صحیح آبروی جمهوری اسلامی را حفظ کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز آبروی جمهوری اسلامی در دست مسؤولان است بنابراین با عمل، رفتار، مدیریت و تدبیر صحیح این آبرو را حفظ کنیم.
ضرورت وقف در حوزه علوم قرآنی
رئیس ستاد اقامه نماز مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: موقوفات زیادی در خصوص مجالس عزاداری امام حسین(ع) وجود دارد اما در حوزه علوم قرآنی و تفسیر قرآن وقف آنچنانی نیست.
حوزه و دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای جامعه باشند
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی:
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: حوزه و دانشگاه پاسخگوی نیازهای جامعه ما نیست و هر چیزی که به فرزندان خود یاد می‌دهیم باید چهار شرط داشته باشد و گرنه قیامت مسؤول هستیم.
مراسم سالروز شهادت امام رضا در ۳۰ بقعه متبرکه خراسان جنوبی برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی:
مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی گفت: ۳۰ بقعه متبرکه خراسان جنوبی پذیرای عزاداران و سوگواران سالروز شهادت امام رضا (ع) خواهد بود.
قبلی۵بعدی