برپایی ۱۸ محفل «انس با قرآن» در بقاع متبرکه خراسان جنوبی
رییس اداره امور قرآنی اوقاف خراسان جنوبی خبر داد؛
رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: تا پایان ماه رمضان ۱۸ محفل انس با قرآن در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان برگزار خواهد شد.
هیأت‌های مذهبی باید کارگاه تولیدی شوند
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
کارشناس مذهبی گفت: هیأت‌های مذهبی هم باید هیأت و هم باید کارگاه تولیدی باشند و اگر تولید و اشتغال زیاد شود دزدی‌ها و فساد نیز کم خواهد شد.
بهترین سعادت در سبک زندگی امام علی نهفته است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
حجت الاسلام رضایی گفت: امام علی(ع) یک انسان کامل است و می‌تواند الگویی کامل و به تمام معنا برای بشریت باشد و بهترین سعادت در سبک زندگی علی(ع) نهفته است.
برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۳۰ نقطه خراسان جنوبی
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد؛
حجت الاسلام ملایی گفت: مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین یوم الله ۱۵ خرداد در بیش از ۳۰ نقطه استان برگزار خواهد شد.
چند خبر کوتاه از خراسان جنوبی
شعرخوانی در مدح کریم اهل بیت (ع)، فعالیت نمایشگاه قرآن قاین تا پایان رمضان و ضرورت تبیین ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب عناوین برخی از اخبار کوتاه خراسان جنوبی است.
مردم از بی قانونی و عدم نظارت‌ها نگران هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم از بی قانونی و عدم نظارت‌ها نگران هستند و باید این نظارت‌ها و قانون سامان پیدا کند.
کمک به نیازمندان در ماه رمضان فراموش نشود
امام جمعه اهل سنت درمیان:
مولوی عبداللهی گفت: سبدهای غذایی که در ماه رمضان میان فقرا و نیازمندان توزیع می‌شود سبب خیر و برکت و حفاظت از مال و جان مردم است و باید همه مردم در این کار خیر شرکت کنند.
چند خبر کوتاه از خراسان جنوبی
تشکیل ستاد مناسبت‌های خرداد در شهرستان‌های خراسان جنوبی و توزیع ۴ هزار غذای گرم در قاینات عناوین برخی از اخبار کوتاه این استان است.
ضرورت هم افزایی مدیران در جهت رسیدن به چشم انداز توسعه خراسان جنوبی
معاون سازمان برنامه و بودجه مطرح کرد؛
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: هم افزایی مدیران دستگاه‌‌های اجرایی و تلاش سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی برای رسیدن به چشم انداز توسعه استان ضرورت دارد.
قبلی۵بعدی