تابستان، بهترین فرصت برای آموزش مهارت‌ها
مدیر حوزه اردبیل مطرح کرد؛
حجت الاسلام نوروزی با بیان اینکه حضور طلاب در فضای مجازی ضروری است، گفت: ایام تابستان فرصتی مناسب برای مهارت آموزی طلاب است.
نقش مهم اصحاب رسانه در تعالی اخلاقی و ترویج روح معنوی و دینی جامعه
آیت الله فاضل لنکرانی در پیامی مطرح کرد؛
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: رسالت اصحاب رسانه در ساختار فرهنگ عمومی و رشد تعالی اخلاقی و ترویج روح معنوی و دینی جامعه را نمی توان نادیده گرفت.
طلبه جوان از منبر خیابانی تا قصه گویی در کوهستان
گزارش؛
سلبریتی گمنام، عبارتی پر از تناقض است و «مسلم مولایی» مصداق واقعی این تناقض. سلبریتی است اما گمنام!‌ طلبه ای با دست خالی،امید کودکان آسیب دیده می‌شود.
نقدینگی به سمت تولید حرکت کند|مسؤولان پاسخگوی ساخت‌وسازهای غیرمجاز باشند
آیت‌الله حسینی همدانی:
امام جمعه کرج گفت: چرا مسؤولان نقدینگی را به سمت تولید هدایت نمی‌کنند و با طرح‌هایی موانع کسب را از بین نمی‌برند؟ آیا اگر تولید ملی بالا رود ارزش پولمان بالا نمی‌رود؟
لیبرال، تفکر غرب را تنها راه اداره جامعه می‌داند
امام جمعه کرج:
آیت الله حسینی همدانی گفت: تفکر لیبرال تلاش می‌کند تا القا کند غیر از مسیر غرب راه درست دیگری برای اداره جامعه نیست و اساساً باارزش‌های انقلابی و اسلامی کاری ندارند.
تفکر لیبرال مقابل تفکر محرومیت‌زدایی انقلاب اسلامی است
آیت‌الله حسینی همدانی:
امام جمعه کرج گفت: یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی توزیع عادلانه ثروت و محرومیت‌زدایی بود که متأسفانه به خاطر خط نفوذ و ورود تفکرات لیبرالی این مهم به‌خوبی محقق نشد.
رسالت آموزش و پرورش ترویج علم بر پایه تزکیه و تربیت است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:
امام جمعه بندرعباس رسالت آموزش و پرورش را ترویج علم بر پایه تزکیه و تربیت نفس عنوان کرد و گفت: اساس آینده کشور از این مجموعه شکل می‌گیرد.
همه دستگاه‌ها برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اقدام کنند
آیت‌الله حسینی همدانی:
امام جمعه کرج گفت: بیانیه گام دوم چکیده تجربه چهل‌ساله رهبری است که باید تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها در برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خود آن را مدنظر قرار دهند.
انتقاد امام‌جمعه کرج از به‌کار‌گیری افراد مسئله‌دار در مناصب مختلف
امام جمعه کرج گفت: نباید کسانی را که دستگاه‌های امنیتی تائید نمی‌کنند و یا با فتنه گران همراهی داشته در مناصب مختلف به کار گرفت.
قبلی۳بعدی