فرهنگ زکات در جامعه تقویت شود | لزوم مقابله با عرفان های کاذب
حجت الاسلام والمسلمین محامی:
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان بر ضرورت تقویت فرهنگ پرداخت زکات در جامعه تأکید کرد و گفت: زهدهای افراط گرایانه انسان را از مسیر حقیقت منحرف می سازد.
قطعاً جنگ نخواهد شد| هدف اصلی دشمن تغییر باورهای مردم است
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار مدیران استانی وزارت دفاع در البرز:
امام‌جمعه کرج گفت: با رصد دقیق فضای جهانی و بررسی موقعیت کشورها به همان فرموده امام می‌رسیم که «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند».
زبان عامل سعادت یا شقاوت| چرا باید زبانمان روزه دار باشد
امام جمعه دامغان تبیین کرد:
امام جمعه دامغان با برشمردن برخی آفات و برکات زبان به عنوان یکی از مهمترین اعضاء و جوارح آدمی گفت: روزه داری در گفتار از مهمترین ویژگی‌های روزه داران حقیقی است.
فرهنگ پرداخت زکات باید تبدیل به یک گفتمان عمومی شود
آیت‌الله حسینی همدانی:
اولین جلسه شورای زکات البرز در سال ۹۸ با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، مدیرکل کمیته امداد و سایر اعضا در محل دفتر امام‌جمعه کرج برگزار شد.
مؤمنان باید در برابر هنجارشکنی ها و سبک شمردن دین اعلام موضع کنند
حجت الاسلام والمسلمین محامی:
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مؤمنان باید غیرت دینی داشته و در برابر هنجارشکنی ها اعلام موضع کنند، گفت: سبک شمردن احکام الهی از مصادیق ظلم است.
جامعه اسلامی نباید در برابر هجمه های دشمن منفعل باشد
حجت الاسلام والمسلمین محامی:
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جامعه اسلامی نباید در برابر هجمه های دشمن انفعال داشته باشد، گفت: مؤمنان باید در راه دین ثبات قدم داشته باشند.
سیستان و بلوچستان|شایسته گزینی از مصادیق ادای امانت است
حجت الاسلام والمسلمین محامی:
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان شایسته گزینی را یکی از مصادیق ادای امانت دانست و بر ضرورت نهادینه سازی عدالت در همه ابعاد جامعه تأکید کرد.
اهتمام جامعه به روزی حلال سبب تقویت آرامش در زندگی می شود
حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی:
امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت کسب روزی حلال در اسلام، گفت: یکی از اموری که به انسان روان آرام و روحی با نشاط و آرامش می دهد این است که به دنبال کسب روزی حلال باشد.
سلیقه های سیاسی و اجتماعی بهانه ای برای از بین بردن وحدت آحاد جامعه نشود
حجت الاسلام والمسلمین محامی:
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه جامعه اسلامی باید به صورت ید واحده در برابر دشمن مقاومت کند، گفت: سلیقه های سیاسی و اجتماعی بهانه ای برای از بین بردن وحدت آحاد جامعه نشود.
قبلی۳بعدی