فرهنگ ایثار و شهادت طلبی علت اصلی اقتدار ایران اسلامی است
امام جمعه نهاوند:
حجت الاسلام مغیثی نیا گفت: اگر ایران در همه عرصه‌های زمینی، دریایی و هوایی مقابل آمریکا و انگلیس خائن ایستادگی می‌کند نشان از این است که هنوز فرهنگ جهاد و شهادت در ایران زنده است.
حضور روحانیت در مدارس آموزش و پرورش تقویت شود
مدیر حوزه علمیه همدان:
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: امروز ما شاهد این هستیم که مدارسی که روحانیان در آن حضور دارند با عنوان مدارس امین از دیگر مدارس موفق‌تر عمل کرده اند.
آشنا شدن مردم با کار قضاوت در افزایش رضایتمندی ها از این نهاد موثر است
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: انتظارات موجود گاهی غیر واقعی است و این کار را بسیار سخت می کند و مردم باید با ابعاد سختی کار قضاوت آشنا شوند.
قدردانی امام جمعه همدان از اقدام رئیس قوه قضائیه در رسیدگی به اموال مسؤولان
امام جمعه همدان گفت: ما حمایت کامل خود را اقدام رئیس محترم قوه قضائیه اعلام می‌کنیم چرا که انجام آن اثرات مثبتی در جامعه به همراه خواهد داشت.
دستگاه قضا در زمینه بی حجابی به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد
حجت الاسلام منتظری:
دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضا در زمینه بی حجابی و بدحجابی و هرگونه عمل خلاف ارزش های دینی کوتاه نمی آید و با آن برخورد جدی خواهد کرد.
برخورد قوه قضائیه با مفسدان ریشه ای باشد
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
امام جمعه همدان گفت: خاصیت فساد واگیر دار بودن آن است و این که به راحتی انتقال پیدا می کند بنابراین باید فساد را از ریشه از بین برد و آن را ریشه کن کرد.
قیام علیه هوای نفسانی پیش زمینه موفقیت در تبلیغ دین است
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
امام جمعه همدان گفت: انسان در گام اول باید علیه هوای نفسانی خود قیام کند و پس از موفقیت در آن است که می تواند در امر تبلیغ دین موفق باشد.
مبلغان از نیازسنجی مخاطبان غفلت نکنند + فیلم
آیت الله موسوی اصفهانی:
مدیر حوزه علمیه استان همدان گفت: مبلغان سعی کنند در هر منبری موضوعی جدید را مطرح کرده و با نیاز سنجی دقیق و تهیه مطالب مورد نیاز در حد توان خود مردم را جذب کنند.
مبلغان فرماندهان جنگ بین حق و باطل هستند + فیلم
معاون تبلیغ حوزه های علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: در راه تبلیغ باید ببینیم در کجا قرار داریم و نیازمند گرفتن چه موضعی هستیم چرا که مبلغان امر تبلیغ فرماندهان در جنگ بین حق و باطل هستند.
قبلی۳بعدی