وظایف شرعی منحصر در عبادات نیست
حجت الاسلام اکبری:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که وظیفه هر مسلمانی آشنایی با تکالیف شرعی است، گفت: وظایف شرعی منحصر در عبادات نیست.
اساتید قرآن به تفسیر اهتمام بیشتری داشته باشند
نجفی قدسی:
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با تأکید بر تقویت فعالیت های قرآنی، گفت: اساتید تفسیر باید نسبت به نگارش تفسیر ولو برای یک سوره یا به صورت موضوعی اهتمام جدی داشته باشند.
راه برای تفسیر و تدبر در قرآن باز است | روایات قرآنی گردآوری شود
حجت الاسلام والمسلمین جعفری:
نگارنده تفسیر کوثر گفت: قرآن به اندازه ای عظمت و معارف دارد که هر عالم و دانشمندی به آن مراجعه کند به مطلبی می رسد که خاص خود اوست و هر کسی سهمی در این سفره الهی دارد.
علوم حوزوی و دانشگاهی باید هماهنگ با قرآن باشد
حجت الاسلام میرکتولی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که قرآن انسان را از ظلمت به نور هدایت می کند، گفت: علوم حوزوی و دانشگاهی باید هماهنگ با قرآن باشد.
اعزام بیش از ۶۵ استاد تفسیر به داخل و خارج از کشور در ماه مبارک رمضان
حجت الاسلام والمسلمین بنیادی خبر داد؛
استاد حوزه علمیه گفت: امسال ۶۲ نفر در داخل کشور اعزام می شوند و ۵ نفر از اساتید به خارج از کشور یعنی کشورهای قزاقستان، اتیوبی، عراق، سوریه و لبنان اعزام خواهند شد.
سختی ها نباید در ثبات قدم مؤمنان ایجاد سستی کند
حجت الاسلام جعفری:
دبیر همایش دکترین مهدویت تأکید کرد که حوادث دوران غیبت و سختی ها نباید مؤمنان را از ثابت قدمی در راه امام زمان(عج) و اسلام و انقلاب سست کند.
برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان در داخل و خارج از کشور
حجت الاسلام صنیعی خبر داد؛
دبیر ستاد احیای شب نیمه شعبان از برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان در داخل و خارج خبر داد و گفت: تأکید بزرگان این است که اصل ارتباط با خدا و امام زمان(عج) مغفول نماند.
نقش جامعه قرآنی در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت مساجد
در نشستی تخصصی بررسی شد؛
نشست علمی تخصصی اساتید قرآنی با موضوع نقش جامعه قرآنی در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت مساجد در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد.
از فرصت طلایی کودکی برای تربیت صحیح فرزندان غفلت کرده ایم
نجفی قدسی:
مدیر دارالقرآن علامه گفت: متأسفانه در آموزش ها کودکی را رها می کنیم و می خواهیم در سنین بالاتر تاثیرگذار باشیم که فایده ای ندارد چرا که شاکله افراد در کودکی شکل می گیرد.
قبلی۳بعدی