استمرار انقلاب اسلامی در گرو توجه و احیای مساجد است
حجت الاسلام روحانی:
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم با بیان این که فعالیت های جامعه اسلامی باید مسجد محور باشد، انقلاب اسلامی را مرهون مساجد دانست.
جامعه و مساجد باید با مدیریت قرآنی اداره شوند
ستوده نیا:
عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان نقش مساجد را در جامعه اسلامی محوری دانست و گفت: جامعه و مساجد باید با مدیریت قرآنی اداره شوند.
تمدن سازی مهمترین شاخصه انقلاب است|لزوم تشکیل هسته های علمی مشورتی در مساجد
حجت الاسلام یوسفی مقدم:
رییس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم با بیان اینکه مساجد باید مطالبه گری در مردم ایجاد کند، گفت: باید هسته های علمی مشورتی در زمینه های گوناگون در مساجد تشکیل شود.
جاذبه مساجد با برنامه ریزی دقیق تقویت شود
حجت الاسلام نقیب:
رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن گفت: جذب افراد به مساجد و نحوه القای آموزه های قرآن و پذیرش آن از موضوعات مهم امروز است که باید برای آن برنامه ریزی شود.
بیانیه گام دوم منشور انقلاب اسلامی برای ۴۰ سال آینده کشور است
حجت الاسلام فاکر میبدی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که بیانیه گام دوم منشور انقلاب در ۴۰ سال آینده است، گفت: این بیانیه مسیر پیش روی کشور را در عرصه‌های گوناگون داخلی و خارجی مشخص می‌کند.
آماده میزبانی مردم در نیمه شعبان هستیم
سقائیان نژاد:
شهردار قم با بیان اینکه آماده هستیم در نیمه شعبان میزبان خوبی برای مردم کشورمان باشیم، از تحقق ۹۷ درصدی بودجه سال ۹۷ این شهرداری خبر داد.
فعالیت های ستاد مردمی اجتماعات مهدوی در نیمه شعبان
حجت الاسلام وطن خواه تشریح کرد؛
مسؤول ستاد مردمی اجتماعات مهدوی به ارئه گزارشی از عملکرد این ستاد در نیمه شعبان پرداخت و گفت: کار ایستگاه های صلواتی از 29 فروردین ماه آغاز می شود.
فعالیت های ستاد مردمی اجتماعات مهدوی در نیمه شعبان
حجت الاسلام قهرمان زاده تشریح کرد؛
حجت الاسلام قهرمان زاده گفت: بیش از ۷۰۰ هزار پرس غذا و بیش از یک میلیون لیوان چای و شربت به همت ایستگاه‌های صلواتی در نیمه شعبان سال گذشته توزیع شد.
فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم
هاشمی تشریح کرد؛
مدیرکل بنیاد شهید استان قم با بیان اینکه قم دارای بیش از 11 هزار جانباز عرصه دفاع مقدس است، گفت: این استان در زمینه خدمات رسانی به ایثارگران استان برتر شناخته شده است.
قبلی۴بعدی