امام خمینی سبب گسترش اسلام در جهان شد
آیت الله ری شهری:
آیت الله ری شهری گفت: امام خمینی دارای مقام های معنوی زیادی بود از جمله یکی از حسنات امام این بود که موجب شد اسلام در جهان گسترش یابد.
جمهوری اسلامی ایران همواره حامی مظلومان جهان است
معاون حوزه علمیه استان ایلام:
حجت الاسلام تقوایی گفت: شرکت در راهپیمایی روز قدس اعلام حمایت و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین بوده و بیانگر این حقیقت است که جمهوری اسلامی همواره حامی مظلومان جهان است.
مسیرهای دهگانه راهپیمایی روز قدس در قم اعلام شد
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم در بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس، مسیرهای دهگانه این راهپیمایی را اعلام کرد.
نقش رسانه در حفظ ارزش های دفاع مقدس
مدیر کل ارشاد قم مطرح کرد؛
حسینی کاشانی با اشاره به نقش رسانه در حفظ دفاع مقدس گفت: اصحاب رسانه هستند که فرهنگ دوران دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل می سازند و آن را حفظ می کنند.
تهذیب و پرورش روح در آموزش وپرورش نادیده گرفته می شود
نجفی قدسی:
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی اظهار داشت: فرزندان ما ۱۲ سال به مدرسه می روند اما از معلمان اخلاق، تهذیب نفس و پرورش روح خبری نیست.
تمام تلاش دشمن گرفتن گوهر ایمان از جامعه اسلامی است
حجت الاسلام صادقی واعظ:
استاد حوزه با بیان اینکه تمام تلاش دشمن گرفتن گوهر ایمان از جامعه است، گفت: دشمن می خواهد جامعه را از اسلام و انقلاب مأیوس کند اما این آرزو را به گور می برند.
لزوم اهتمام نهادها برای تولید محتواهای مناسب جهت استفاده در فضای مجازی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم تأکید کرد؛
هانی با تأکید بر محتواسازی مناسب برای فضای مجازی گفت: اگر این حوزه در دست دوستداران باشد اسلحه ای کارآمد است و اگر در دست دشمنان باشد برای ضربه به کشور استفاده می شود.
مراقب باشیم به راحتی فیوضات الهی را از دست ندهیم
حجت الاسلام اخوی:
استاد حوزه گفت: باید مراقب باشیم به راحتی روزه ها و فیوضات الهی را از دست ندهیم، انسان ها در ماه مبارک رمضان به ضیافت الهی دعوت شده اند که نباید ساده آن را از دست داد.
اعتقادات انسان سالم باشد اعمال و رفتار او نیز سالم خواهد شد
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که امام معصوم برای کسب اعتقادات، شاخص و میزان می دهد، گفت: اگر اعتقادات انسان سالم باشد اعمال و رفتار او نیز سالم خواهد شد.
قبلی۵بعدی