آمریکا نه اهل صداقت است و نه توان جنگ دارد
آیت الله شاهچراغی:
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: ملت مقاوم ایران در برابر تحریم‌ها ایستاده و می‌داند آمریکا اهل صداقت و روراستی نیست و صحبت آن‌ها از جنگ نیز دروغ محض است.
طلاب از تابستان برای اشاعه معارف اهل بیت بهره ببرند|تبلیغ دین تعطیلی ندارد
مدیر مدرسه علمیه امام کاظم دامغان:
مدیر مدرسه علمیه امام کاظم (ع) دامغان با بیان اینکه در تبلیغ دین و احکام و ارزش‌ها تعطیلی معنایی ندارد، گفت: طلاب از ایام تابستان برای اشاعه معارف اهل بیت (ع) بهره ببرند.
روحانیت در تولید محتوای فضای مجازی نقش آفرینی کند
حجت الاسلام پورمحمدی:
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: انقلاب اسلامی توانسته به قلب و ذهن ملت‌ها راه یابد و با آن‌ها سخن بگوید؛ این مؤلفه سبب اصلی افزایش قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است.
نشست مدیران حوزه علمیه استان سمنان برگزار شد
نشست مدیران حوزه علمیه استان سمنان در جوار آستان مقدس امامزاده محمد سراوین قطری شهرستان شاهرود برگزار شد.
دشمن در فضای مجازی ریشه‌های دین را نشانه گرفته است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان:
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان با بیان اینکه مقاومت امید دشمن را بدل به یأس می‌کند، گفت: امروز دشمن در فضای مجازی ریشه‌های دین را نشانه گرفته است.
حضور پرشمار جوانان نشانه نماز جمعه موفق است
مدیر حوزه علمیه استان سمنان:
مدیر حوزه علمیه استان سمنان گفت: جوانگرایی رهبر معظم انقلاب در انتصاب ائمه جمعه پیام مهمی برای همه ما دارد و حضور پرشمار جوانان نشانه نماز جمعه موفق است.
نماز جمعه گواهی بر دینی بودن سیاست و سیاسی بودن دین است + فیلم
خطیب نماز جمعه دامغان:
امام جمعه موقت دامغان نماز جمعه را نمایش هفتگی قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام نامید و گفت: این فریضه گواهی بر دینی بودن سیاست ما و سیاسی بودن دین ما است.
نمازجمعه خنثی کننده فتنه‌های داخلی و خارجی است
آیت الله شاهچراغی:
آیت الله شاهچراغی حضور در نماز جمعه را نشانه اهل تقوا و برپایی این فریضه در ۹۰۰ نقطه کشور را خنثی کننده فتنه‌های داخلی و خارجی دانست.
نماز جمعه از ارکان انقلاب اسلامی است
آیت الله شاهچراغی:
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه نماز جمعه از ارکان انقلاب اسلامی است، گفت: مسئولان استان سمنان در نماز جمعه حضور پررنگ داشته باشند.
قبلی۵بعدی