«الغدیر» و وحدت اسلامی در کتاب شریف الغدیر
مقاله ای از استاد شهید مطهری؛
کتاب الغدیر موجی عظیم درجهان اسلام پدید آورده است؛ اندیشمندان اسلامی از زوایا مختلف بدان نظر افکنده‌اند، آنچه از زاویه اجتماعی می‌توان بدان نظر افکند،«وحدت اسلامی» است.
انتشار کتاب «آقا! این روزها همسرم خیلی گریه می‌کند»
در این کتاب از زبان خانواده، دوستان و هم‌رزمان، خاطراتی از شهید حسن عرب خالقی (خالقیان) در دوران کودکی، نوجوانی، جوانی، کارگری، بنایی و… بیان شده است.
یادداشتی بر  کتاب «خنجر سپید شب»
«خنجر سپید شب»، رمانی پرتعلیق است و در هر حادثه‌ای برگی دیگر از تاریخ را رو می‌کند و در تمام آن‌ها تازگی و نگاه جذاب نویسنده را می‌توان حس کرد.
مجموعه داستان‌های کوتاه از عبداللهی در کتاب زبان زد
قصه ابزار ارزشمندی است که نقش مهمی در تکوین شخصیت افراد دارد و مخاطب هر قصه با شخصیت‌های داستان به صورت غیرمستقیم، ارتباط برقرار کند.
ویژه‌نامه الکترونیک «غریبانه‌های شهدای آزاده» منتشر شد
همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور؛
ویژه‌نامه الکترونیک «غریبانه‌های شهدای آزاده» همزمان با بیست و نهمین سالروز ورود آزدگان به کشور در نوید شاهد منتشر شد.
کتاب خاطرات و اسناد مبارزات آیت الله مصباح یزدی منتشر می‌شود
کتاب خاطرات و اسنادِ مبارزات حضرت آیت الله مصباح یزدی جدید ترین اثر محمد حسن روزی طلب است که به زودی به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.
​«کیمیاگر» در پله دوازهم ایستاد
کتاب «کیمیاگر» که نخستین چاپ آن در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اردیبهشت ۹۸رونمایی شد، سه ماه بعد در آستانه عید غدیر، چاپ دوازدهمی شد.
کتاب «علی از زبان علی» حاصل تخیل نویسنده نیست
تفاوت کتاب «علی از زبان علی» با داستان‌های معمول در این است که حاصل تخیل نویسنده نیست؛ شرح یک زندگی واقعی و عینی و یک زیست سراسر معنا و ایمان و جهاد و تلاش و ایثار است.
نگاهی به کتاب «می‌شکنم در شکن زلف یار»
نویسنده در کتاب «می‌شکنم در شکن زلف یار» با استناد به متون اخلاقی و روایات و آیات سعی کرده است جوانان را با معیار‌های انتخاب دوست و صفات دوست واقعی آشنا سازد.
قبلی۲بعدی