تدوین مجموعه «امام علی (ع)» در 10 جلد
این مجموعه که به نوعی ادامه مجموعه «پیامبر (ص)» است، مشتمل بر 300 سخنرانی درباره تاریخ زندگانی امیرالمومنین (ع) و اتفاقات پس از وفات پیامبر (ص) است.
مسابقه کتاب‌خوانی ویژه دختران در ایام ماه مبارک رمضان
آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌کند؛
این مسابقه با محوریت مناسبت‌های ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و کتاب‌های «ح. س. ن»، «پدر» و «تاریخ مستطاب آمریکا» منابع آن معرفی شده است.
جزئیات چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد اعلام شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد مقدس همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
انتشار «توشه رمضان»
کتاب «توشه رمضان» شامل گفتارهای آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی درباره توصیه‌های پیامبر(ص) برای مدیریت نفس، پاک‌سازی درون و فلسفه روزه‌داری است.
انتشار «زنده باد جهاد»
کتاب «زنده باد جهاد» روایت‌هایی ناب از مدیران و پیشکسوتان جهاد سازندگی است که انتشارات الگونگار پیشرفت روانه بازار نشر کرده است.
انتشار مجموعه «سنگر علاف‌ها»
«سنگر علاف‌ها» داستان افرادی را در جنگ تحمیلی نقل می‌کند که معمولاً به کار گرفته نمی‌شدند و سعی می‌کردند که با شوخ‌طبعی خود را سرگرم کنند.
خاطرات خواننده آمریکایی در کتاب «تولد در لس‌آنجلس»
«تولد در لس‌آنجلس»، خاطرات محمد عرب، خواننده آمریکایی است که به‌کوشش بهزاد دانشگر و به همت انتشارات عهدمانا در ۲۰۰ صفحه راهی بازار نشر شده است.
انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «ره توشه رمضان 1398 (ویژه مناطق مشترک)»
در قالب کتابخوان همراه پژوهان؛
نسخه الکترونیکی کتاب «ره توشه رمضان 1398 (ویژه مناطق مشترک)» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.
«گفتم اعتماد نکنید»؛ نقدهای مقام معظم رهبری درباره برجام
به زودی منتشر می شود؛
این کتاب تنها گردآوری ساده بیانات مقام معظم رهبری نیست، بلکه کوشیده شده که در آن منطق مواجهه رهبری با مسئله هسته‌ای به تصویر کشیده شود.
قبلی۵بعدی