امروز چهل‌و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کویت با محوریت قدس، پایتخت ابدی فلسطین و حضور وزیر فرهنگ فلسطین با مشارکت ۲۶ کشور عربی و غیرعربی افتتاح می‌شود.
نشست تخصصی و مراسم رونمایی مجموعه کتاب سه‌جلدی «افسران افسونگر» یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.
مراسم رونمایی کتاب «از دشت لیلی تا جزیرۀ مجنون»؛ خاطرات رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس با حضور محمدسرور رجایی، نویسندۀ کتاب برگزار شد.
آیین رونمایی از پوستر بیست‌و‌ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با حضور محسن جوادی؛ معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... برگزار شد.
مراسم رونمایی از کتاب «دیدار دانش و دین» اثر ایان باربور از سوی انجمن فلسفه تبریز با حضور جمعی از نویسندگان و مترجمان این اثر برگزار شد.
در اصفهان برگزار می‌شود:
نخستین رونمایی از دو کتاب «رساله سوفطایی» افلاطون و «شرح و تفسیر انتقادی رساله سوفسطایی» افلاطون امروز در اصفهان برگزار می‌شود.
مراسم رونمایی از کتاب‌های «بزم باران» و «گمشدۀ مزار شریف» پیرامون زندگی شهیدان سرداران شهید «حبیب لک‌ زایی» و «محمد ناصر ناصری» برگزار شد.
سفارت ایران در صربستان در نمایشگاه کتاب بلگراد با بیش از ۷۰ عنوان کتاب ترجمه شده به زبان صربی در این رویداد فرهنگی به معرفی گوشه ای از فرهنگ و ادبیات فارسی خواهد پرداخت.
کتاب نیستان برگزار می کند؛
در این نشست که سه شنبه ۱ آبان ساعت ۱۷ برگزار می شود، داوود غفارزادگان و سیدمهدی شجاعی حضور دارند.
قبلی۵بعدی