آرشیو برگزیده‌ها
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

حوزه قم، حوزه نجف

حوزه قم معتقد است که در رویارویی با ناهنجاری‌ها، باید درد را در مردم یافت و دست به‌کار درمان شد. از این‌رو، تبلیغ و فرهنگ‌سازی در حوزه قم برجسته است.

رد پای سلفی‌گری معاصر

جریان سلفی تکفیری بی‌آنکه به مؤلفه‌های ایمان و کفر توجهی کند هر عقیده­‌ای که با دیدگاه­‌های آن‌ها همخوانی نداشته باشد را طرد و تکفیر می‌کند.

ماه رمضان و بیماری‌لوژی!

در طول تاریخ بیشتر رشد و شکوفایی علم پزشکی در ماه‌های رمضان بوده؛ حتی بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بیشتر بیماری‌های ناشناخته در همین ایام دیده به جهان گشوده‌اند.

شب‌های جهان شمول

شب قدر از همان اول خلقت، شب جهان شمولی برای همه انسان‌ها و بلکه همه موجودات عالم بوده است، ولی نزول قرآن تنها در دوره پیامبر رخ داده است.

تماس یک ایرانی با ترامپ!

هر چند کارشناسان آمریکایی و نیز سفارت سوئیس عقیده داشتند که هیچ ایرانی‌ای این کار را نمی‌کند، بر خلاف گمانه زنی‌ها بالاخره یک ایرانی این سد را شکست و با ترامپ تماس گرفت.

زن؛ تربیت یا مدیریت

بسیاری از خانم‌ها خصلت‌هایی را از مرد توقع دارند که در واقع خود باید در نقش مربی آن را در مرد پدید آورند.

طنز | دوش وقت سحر از سفره نجاتش باید

قشنگ معلومه از سحرخیزی فقط خیزش رو شنیدین. باور بفرمایید فقط چند ساعت باید اندرون اطعام خالی کنید. این‌طوری انتقام کل گرسنگان آفریقا رو از ابتدای خلقت تاکنون گرفتید!

شایعه؛ سلاحی برای تخریب روحانیت

استعمارگران فهمیدند مهم‌ترین قشر مانع نقشه‌های شوم آنان روحانیت است. از این‌روشایعه‌سازی علیه آنان را آغاز کردند و امروزه با تنوع رسانه‌ها این دشمنی، راحت‌تر اعمال می‌شود

تحریم ذکر فضایل

نگارش حدیث که با ندای خبیثانه و کارشکنانۀ «حسبنا کتاب الله» ممنوع شد، کافی بود تا اهل بیت را با مظلومیت و انزوا مواجه کند.