آرشیو برگزیده‌ها
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

ماه رمضان و بیماری‌لوژی!

در طول تاریخ بیشتر رشد و شکوفایی علم پزشکی در ماه‌های رمضان بوده؛ حتی بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بیشتر بیماری‌های ناشناخته در همین ایام دیده به جهان گشوده‌اند.

تماس یک ایرانی با ترامپ!

هر چند کارشناسان آمریکایی و نیز سفارت سوئیس عقیده داشتند که هیچ ایرانی‌ای این کار را نمی‌کند، بر خلاف گمانه زنی‌ها بالاخره یک ایرانی این سد را شکست و با ترامپ تماس گرفت.

بررسی اجمالی علل ناباروری

ما که سن و سالی نداریم پس برای بچه‌دار شدن وقت بسیار است. حرکت اشتباهی که چند سالی را با این تفکر غلط می‌گذرانند و تجربه شیرین پدر و مادر شدن را تباه می‌سازند.

افطار در سفارت بریتانیا

آن‎کس که سحری را در منزل خود تناول کرده و روزه‎اش را در سفارت بریتانیا افطار می‌کند حکما روزه کله‌روباهی گرفته است.

زنگ خطر انقلاب جنسی در کشور

در صورت بالا رفتن سن ازدواج و افزایش مطالبات جنسی دیگر با اخلاق خویشتن داری جنسی نمی‌توان جامعه را کنترل کرد و احتمال انقلاب جنسی افزایش پیدا می‌کند.

ارتباط زنده با جهنم

اینترنت این قدرت را دارد تا به شکلی بنیادین، اعمال، آداب و فرهنگ جنسی به‌ویژه تجربه جنسی بشر را تغییر دهد و حتی می‌تواند تعریف ما از رفتار جنسی را دستخوش تغییر کند.

امپراتوری دروغ

دروغگوها، عکس آب تنی سربازان آمریکایی در خلیج عدن برای سال ۲۰۱۵ را برای این روزهای خلیج فارس منتشر کرده اند.دروغ تو روز روشن بجای طبل زدن در سیاهی شب عمروعاص حماقت نیست؟

لگدپرانی در کشور اسلامی

نفوذ جدی است و برخی فرصت طلبان ترجیح می‌دهند که دانشگاه به‌جای مرکز علم و تکنولوژی باشگاه هوچی‌گری آنها باشد.

مراتب پنجگانه فطرت

امام خمینی در بیان دیگری می‌فرمایند «کارتر هم به دنبال خداست ولی خودش نمی‌داند.» یعنی کارتر هم فطرت خداجویی دارد، امارحجاب‌ها او را از شناخت مصداق حقیقی خدا بازداشته‌اند.

سحر و افطار چه بخوریم؟

سحری خوردن فواید فراوانی دارد به طوری که درباره آن فرموده اند حداقل به یک دانه خرما باید سحری خورد.

برنامه دعوت؛ چاقوی دو لبه

با تعطیلی برنامه ماه عسل و برنامه‌های دیگر بهتر است در برنامه‌های عمومی با مخاطب عمومی از مجریان غیر ملبس استفاده شود تا شائبه فشار روحانیون بر صدا و سیما به‌وجود نیاید.

قیمت روزه‌داری در حزب باد

قبلاً یادمه روزه می‌گرفتی؛ خب اون موقع جو خوابگاه یه جوری بود که اگه نمی‌گرفتی یه جوری بود؛ ولی الان شرایط فرق کرده. جایی که من هستم یه جوریه که اگه بگیری یه جوریه.