آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

پذیرایی گرم با کمترین امکانات

ابو عبدالله سالیانی است که در نجف از زائران اربعین میزبانی می‎کند. هرچند در یک اتاق ۱۲ متری نشست و برخاست جمع بیست سی نفره دشوار بنظر می‎آید، ولی از سرمای بیرون بهتر است.

مصی علینژاد مستند "بانو" را ببیند

بانو روایتی از زندگی مادر شهید است که در پس از جنگ و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی خانم احمدیان نیز بخش مهمی از زندگی اوست که در این مستند به آن پرداخته شده است.

ولنگاری فرهنگی اصلاح طلبان تا کجا؟

اگر شهرداری‌ها این خطا را جبران نکنند اتهام‌زنی مردم به جاست. جبران نکردن خطا، جز خیانت نبوده و نشان می‌دهد عده‌ای گام‌به‌گام از ابراهیم حامدی (اِبی) پیروی می‌کنند!

اکبرین و آقامیری زیر یک عَلم

سخنان آقای خلع لباس شده با چاشنی به سخره گرفتن قرآن و آموزه‌های آن، رویه همیشگی اوست. به او توصیه می‌کنیم: عقاید خودت را به یکی از مراجع معظم تقلید عرضه کن.

ضرورت توجه به فقه سینما و تئاتر

آیت الله علیدوست گفت: امروزه نقش سینما و تئاتر بر ایجاد گفتمان و اثر اخلاقی و انقلابی و حتی اثر ضد اخلاقی و ضد انقلابی بر فردی پوشیده نیست.

رونمایی از کتاب "فراسوی حلقه"

مراسم رونمایی از کتاب فراسوی حلقه با حضور نویسنده این کتاب و جمعی از اساتید و پژوهشگران در دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم برگزار شد.

از گوشواره تا چادر

آن روز گوشواره از گوش دخترت کشیدند و امروز در اندیشه‎ی کشیدن چادر از سر دختران امتت هستند؛ آن روز تو را خارجی نامیدند و امروز سلحشورانه در پی خارجی سازی امت تو هستند.

جهت‌‎یابی تبلیغی

مردم می‌گفتند که از شهر خیلی‌ها اینجا آمده اند، به خصوص موقع انتخابات! و بعدش هم رفته‌اند و مشکلات ما هم همچنان باقی است.

قطعه‌های کرب و بلایی

اگر در کربلا می‌بودم احتمالا نتیجه جنگ را یکسره می‌دانستم و می‌گفتم: باقی بمانم تا نهضت را حفظ کنم.

ملاک‌های مهم "خاطره‌نویسی"

برای کسی که به دنبال خطرکردن و به دل ماجرا‌ها زدن نیست و در ایام تبلیغ خانه نشینی را ترجیح می‎دهد خاطره‌ای نیز اتفاق نخواهد افتاد که بخواهد آن را روایت کند.