آرشیو برگزیده‌ها
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

صف بندی حق و باطل همیشگی است

دشمنی حق و باطل و تاکید بر صف بندی مستمر جبهه‌ای با ولایت خدا در برابر جبهه‌ای با ولایت طاغوت، رمز سعادت و عزت دین باوران تاریخ بوده است.

اروپای سرگیجه

آنچه در سخنان وزیر خارجه آلمان نهفته است، این واقعیت است که زبان زور درمورد ایران جواب نمی‌دهد.

ارکان مشارکت مردم در اقتصاد

اقتصاد مقاومتی امروز با اندک تفاوتی در همه کشور‌های پیشرفته دنیا در حال اجراست و جمهوری اسلامی باید اولویت بیشتری برای عملیاتی کردن مفاد آن بکار بندد.

وقتی بخاری را خاموش کرد...

تحریم آسیب بیشتری به جامعه وارد می‌کند یا خوی اشرافی‌گری؟ واقعیت آن است که پدیده شوم تجمل‌گرایی، پیچیده‌تر و مخرب‌تر از آن است که در ظاهر دیده می‌شود.

تخیلی که از عقل بالاتر است!

عقل گفت با خدا ببندید، اوست قادر مطلق؛ ولی تخیل گفت با کدخدا می‌بندیم قدرت دست اوست. با کدخدا بستند و رفیق نیمه راه بزرگ‌ترین دستاوردشان را پاره کرد.

این باب بسته است

براساس سخنان رهبر معظم انقلاب «باب مذاکره با آمریکا» بسته شد و مدعیان غربگرا باید بدانند از امروز «باب اقدام و باب مقاومت» به‌روی کشور گشوده شده است.

ایران چگونه دست ترامپ را خواند

جان الترمن: اگر کسی را تهدید کنید و در موقع عمل به یکباره جا بزنید، اعتبار خود را زیر سوال برده‌اید و ترامپ در حال از بین بردن اعتبار خود در جهان است.

بازندگان تحریم نفت ایران

تمدید تحریم‌های نفتی ایران باعث ضرر و زیان کشور‌هایی می‌شود که پیش‌تر از ناحیه راهبرد‌های یک‌جانبه‌گرایانه واشنگتن زخم خورده‌اند.

مقاومت فعال در مصاف اراده‌ها

آنچه این روز‌ها در واکنش‌های قدرتمندانه ایران به جنگ روانی دشمن اتفاق افتاد، نشان داد اراده ایران برابر هر آتش افروزی احتمالی دشمن پاسخی کوبنده است.

دولت ترزا می‌ در یک قدمی سقوط

رهبر حزب کارگر بریتانیا، با فرستادن نامه‌ای به مجلس عوام، پایان یافتن بدون نتیجه مذاکرات را برای رسیدن به توافقی بر سر برگزیت اعلام کرد.