آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

اعتراف ژنرال هایزر درباره امام خمینى

در حالى که دولت بختیار با حمایت امریکا و بقایاى ارتش شاهنشاهى در مصدر کار بود و شایعۀ کودتاى نظامیان در رسانه‏ ها در سطحى گسترده مطرح بود، پرواز انقلاب فرا رسید.

"فرمالیسم" تهدیدکننده ادیان

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران با بیان تهدیدات پدیده «فرمالیسم» در عرصه دینداری گفت: تعمیق دینداری در زندگی روزمره ثمره معنویت اسلامی است.

خروج انگلستان از خلیج فارس و تبعات آن

خروج انگلیس از خلیج فارس و نگرانی آمریکا از خلأ قدرت در منطقه به طرح دکترین نیکسون از طرف آمریکا منجر شد، اما چرا انگلستان تصمیم گرفت نیروهای خود را از منطقه خارج نماید؟

واگويه‌هاي سياسي برای تخریب پناهیان

حجت الاسلام غرويان در يادداشتي از دعوت حجت‌الاسلام پناهيان براي حضور در تريبون نماز جمعه به عنوان سخنران پيش از خطبه‌ها انتقاد کرده و با عباراتي تند به ايشان تاخته است.

گفتمان آیت الله بروجردی چه بود؟

رفتار و سیره حضرت آیت‌الله بروجردی به عنوان یک متن، مورد تأویل‌ها و خوانش‌های گوناگون قرار گرفته و همین مسئله زوایای مختلفی را در باب گفتمان ایشان باز کرده است.

با دختر آبی از رکس تا آزادی

نه از سحر خدایاری بلکه از سحر طلوعی خبرنگار روزنامه اصلاحطلب بپرسید چه کسی مرحومه‌ی محروقه را بی اطلاع خانواده از چهارمحال و بختیاری تا ورزشگاه آزادی همراهی کرده است؟

یک گام تا فرهنگ پیشرو

فرهنگ پیرو نمی‌تواند خود را با زمانه خویش تطبیق دهد و در گستره زمان و مکان گیر می‌کند و در دالان مارپیچ سکوت متهم به فراموشی می‌شود.

چرا روضه نمی‌نویسم؟

تا حالا تنها بوده‎ای؟ نه آنکه خسته بشوی بروی در اتاقت را قفل کنی و بدانی مادرت بیرون هست. می‌دانی تکیه گاه را از دست بدهی، ناخودآگاه خمیده می‌شوی؟ فرو می‌روی.

کار زشت یاد بچه‌ها ندهید!

رسانه ملی با تبلیغاتش برای کودکان جامعه رفتارسازی می‎کند؛ بچه رسما آبروی صاحب‌خانه را جلوی جمع می‌برد و والدین با نگاه تاییدآمیزشان این را پیروزی خانوادگی قلمداد می‌کنند!