آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

جهت‌‎یابی تبلیغی

مردم می‌گفتند که از شهر خیلی‌ها اینجا آمده اند، به خصوص موقع انتخابات! و بعدش هم رفته‌اند و مشکلات ما هم همچنان باقی است.

ملاک‌های مهم "خاطره‌نویسی"

برای کسی که به دنبال خطرکردن و به دل ماجرا‌ها زدن نیست و در ایام تبلیغ خانه نشینی را ترجیح می‎دهد خاطره‌ای نیز اتفاق نخواهد افتاد که بخواهد آن را روایت کند.

تعزیه جنجالی

گفتم کربلایی این بابا از مکه آمده کوفه به قصد کشتن حضرت؛ فاصله مکه تا کوفه چقدر است؟ آیا نماز ابن ملجم شکسته نیست مگر... خب روزه خوردنش که ایرادی ندارد.

نعمت خدا در حوائج مردم

اینکه انسان پناهگاهی برای برآوردن حاجات مؤمنین شود و مراجعات زیادی داشته باشد نعمتی از نعمت‌های خداوند است که به او ارزانی شده و توفیقی است که به هرکس عطا نمی‌شود.

طنز | گربه‌ی مرحوم

سلبریتی‌هایی که در هر حادثه‌ای با اظهار نظر‌های کارشناسانه، مرز‌های علم و دانش را جا به جا می‌کنند، این بار هم دیدگاه‌های فوق العاده‌ای از خود خارج نمودند.

آدرس غلط به کاربران فضای مجازی

مشکلات کشور و چالش­‌های نظام نه تنها به خاطر عمل به اسلام نیست بلکه در موارد پرشماری در روی­گردانی از توصیه‎­های ناب و خردمندانه‌­ی این آیین جامع ریشه دارد.

اصول و مرام نامه اخلاقی در فضای مجازی

در هر فضایی که انسان به کنشگری و تعامل می‌پردازد ملزم به رعایت اصول و قواعدی اخلاقی و انضباطی است و هر چه محیط ناشناخته‌تر باشد رعایت آن اصول مهم‌تر به شمار می‌آید.

از کیف دزدی تا سارق حرفه‌ای حیای مردم

آن چیزی که در ظهور و بروز مصی علی نژاد فارغ از شخصیت و منش وی بیش از هرچیزی به چشم می‌خورد، سهل‌انگاری نهاد‌های ناظری است که وظیفه حمایت و حراست از ملت را دارند.

من سلفیتیس دارم!

اگر روزی سه عکس سلفی را اشتراک‌گذاری می‌کنید دچار اختلال سلفیتیس حاد هستید.