۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
کد خبر: ۵۸۱۸۹۱
پ
رييس بسيج اساتيد حوزه علميه كاشان:
رييس بسيج حوزه علميه كاشان گرفتن حيا از جامعه اسلامي را يكي از توطئه هاي دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: امروز برخي از زنان بد حجاب و بي حجاب با دريافت دستمزد و پوشيدن لباس هاي نامناسب، بدحجابي و بي حجابي را در جامعه ترويج مي كنند تا حيا را از جامعه اسلامي بگيرند.
حجت الاسلام مهدي بصيرتي

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، حجت الاسلام مهدي بصيرتي چهارشنبه شب در مراسم عزاداري كه در هيات مهتدون كاشان برگزار شد، از وهابيت تكفيري و شيعه تكفيري به عنوان دو دشمن جدي كشور نام برد و گفت: اين دو دشمن جدي دو لبه تيز يك قيچي هستند كه دسته اين قيچي به دست آمريكا و صهيونيست است.

وي افزود: داعش و وهابيت و فرقه هاي تكفيري در عراق و سوريه براي ضربه زدن به اصل اسلام و نابودي اسلام به وجود آمده و با هم متحد شده اند.

حجت الاسلام بصيرتي يادآور شد: دركنار اين گروه ها برخي شيعيان در داخل با عنوان شيعه تكفيري كه در باطن هيچ اعتقادي به اعتقادات شيعه ندارند اما در ظاهر شعار مقدسات شيعه را دارند تأكيد مي كنند دركنار نام امام حسين(ع) هيچ نامي نبايد قرار داشته باشد.

به گفته وي، قرار نيست در عرض نام امام حسين(ع) كسي قرار داده شود اما در طول نام حسين(ع) قرار است برخي قرار بگيرند چرا كه ولايت را ولايت الله مي دانيم و از آن خدا است و در ولايت هيچ كس در كنار خدا قرار نمي گيرد، اما ولايت طولا به پيامبراكرم(ص) و در ادامه به اهل بيت(ع) واگذار و در زمان غيبت به ولايت به ولي فقيه مي رسد.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان گفت: اين دروغ بزرگي است كه برخي مدعي شوند از امام حسين(ع) سال 61 هجري تبعيت مي كنيم اما نسبت به امام امروز انتخابي ندارم حرفي ندارم چرا كه انتخاب يا حق است يا باطل است و در بين اين دو گزينه ديگري وجود ندارد.

حجت الاسلام بصيرتي ادامه داد: درگيري بين جبهه حق و جبهه باطل از صدر اسلام وجود داشته و تا امروز نيز ادامه دارد و ادامه خواهد داشت، مسير به طرف نور و سقوط در مسير ظلمت هميشه بوده و هست و خواهد بود و هر انتخابي از ما در يكي از اين دو مسير خواهد بود.

وي اظهار داشت: امروز برخي سلبريتي ها كه جزء بزرگان جامعه هستند همين كه حرف از مقدسات نظام اسلام و سياست مي شود ورود به سياست را منع مي كنند اما همين افراد بچه خود را مهم تر از ملت ايران مي دانند و 80 ميليون نفر مردم ايران را فداي آسايش و رفاه طلبي فرزد خودش مي داند.

رييس دفتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان کاشان در ادامه گرفتن حيا از جامعه اسلامي را يكي از توطئه هاي دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: امروز برخي از زنان بد حجاب و بي حجاب با دريافت دستمزد و پوشيدن لباس هاي نامناسب، بدحجابي و بي حجابي را در جامعه ترويج مي كنند تا حيا را از جامعه اسلامي بگيرند.

حجت الاسلام بصيرتي همچنين حب به فرزند را سبب گمراهي انسان دانست و عنوان كرد: امروز برخي سلبريتي ها عنوان مي كنند براي خاطر فرزندم مي خواهم 80 ميليون جمعيت ايران نباشد چرا كه فرزند خود را به آمريكا فرستاده و خودش در ايران براي اينكه فرزندش تحت فشار نباشد حاضر نيست در قبال سياست هاي آمريكا موضع گيري كند.

به گفته وي، دشمن براي فرزندان برخي از مسؤولان برنامه دارد و فرزندان آنها را به انگلستان و آمريكا مي برد تا مسؤول ايراني نتواند در مقابل آمريكا عرض اندام كند و خيلي از مسؤولان با وجود سابقه طولاني انقلابي بودن به خاطر فرزندان خود همه چيز را زير پا گذاشتند.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان در ادامه تصويب CFT را براي ورود به FATF تأسف آور خواند و گفت: رهبر معظم انقلاب قبل از آغاز مذاكرات هسته اي هشدار داد دشمن انرژي هسته را بهانه كرده تا در ادامه موشك هاي ايران و بعد از آن حمايت ايران از حزب الله لبنان را مطرح كند.

حجت الاسلام بصيرتي ادامه داد: آمريكا از برجام خارج شد اما نتوانست موشك هاي ايران را بگيرد، اما امروز با تصويب CFT حزب الله لبنان و مقاومت را نشانه گرفته است در حاليكه تنها تكيه گاه مقاومت ايران است و به بهانه مبارزه با تروريسم به دنبال قطع كمك هاي ايران به مقاومت و جدا كردن ايران از مقاومت است.

وي يادآور شد: حماس را گروه تروريستي معرفي مي كنند و از ايران مي خواهند از حماس حمايت نكند در حاليكه عربستان كه عضو اين كنوانسيون است به تروريست هاي داعش كمك مي كند.

به گفته وي، برخي در داخل كشور خواستار شفافيت هستند در حاليكه براي راي گيري اصرار به مخفي بودن راي دارند.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان افزود: قانون FATF را فقط براي ايران نوشته اند و حزب الله را كه براي آزادي وطن خود مبارزه مي كند تروريست مي داند و خواستار عدم حمايت ايران از حزب الله هستند، اما حمايت دلارهاي نفتي عربستان سعودي عضو همين كنوانسيون از تروريست هاي داعش در سوريه و عراق را حمايت از تروريست نمي دانند.

حجت الاسلام بصيرتي گفت: مسؤولي كه CFT را امضا كرده  عنوان مي كند اگر امضا نمي كرد، تحريم هاي مالي آمريكا فرزند او را در خارج كشور با مشكل روبرو مي كرد، این افراد به جاي اينكه نگران كشور خود باشند نگران فرزند خود در خارج از كشور هستند./1307/پ203/ب1

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث