۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
کد خبر: ۵۹۶۷۷۹
پ
استاد حوزه و دانشگاه در نوشتاری؛
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه در یادداشتی به تبیین ویژگی‌های ضروری مسئولان جامعه پرداخته است.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در یادداشتی به تبیین ویژگی‌های ضروری مسئولان جامعه پرداخته است که متن آن در ذیل تقدیم مخاطبان می‌شود.

عده ای هنوز مشغول نقد دولت نهم و دهم هستند و اینکه چه کرد و چه نکرد چه گفت و چه نگفت اما چشم از عملکرد دولت مردان کنونی بسته اند و نمی بینند مردم چه میکشند و چه میگویند. حاشیه سازی نیروهای رسانه ای امروز و امنیتی دیروز هم کاری از پیش نمیبرد و دیدگاه منفی مردم را نسبت به اوضاع نابسامان فعلی تغییر نمیدهد.

شاید برخی از این حاشیه سازان همچون مدل قتلهای زنجیره ای و روزنامه های زنجیره ای می خواهند مردم را از نظام و رهبری جدا سازند اما کور خوانده اند مردم شهید پرور ایران اسلامی به اصل نظام و رهبری دلبستگی شدید واقعی دارند و لکن از دولتیان مایوس و معترض اند.

بی تدبیری شدید دولت، باعث ناامیدی مردم شده است

ای کاش این طایفه می فهمیدند که مردم ولی نعمت آنها هستند و باید به آنها خدمت کنند و ساختارهای فسادزا در نهادهای اقتصادی و سیاسی و فرهنگی را در این مدت باقیمانده اصلاح کنند و به جای شعار اصلاح طلبی به اصلاح عملکردها بپردازند تا مردم هم تدبیر ببینند و هم امیدوار گردند.

سخن مردم این است که آنچه به دیگران نسبت دادند خود کردند و آنچه وعده دادند خلاف واقع در آمد و این تحلیل بسیار خطرناک است و انتخابات دوره بعد ریاست جمهوری را به چالش می اندازد.

مردم از اصول گرایان و اصلاح طلبان ناامید شدند رفتار هر دو دسته با شعارهایشان مطابقت ندارد لذا دوره بعد کاندیدایی از جریان سوم بیشتر مورد استقبال مردمی قرار خواهد گرفت اگر مردم مدار و ساده زیست و عدالت خواه و دانش محور و متکی به ارزشهای انقلاب باشد.

مردم قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی با حضور پرشکوهشان در چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان خواهند داد که کدخدایی بیگانه را نمی خواهند و استقلال را طالب اند و پیشرفت کشور را از دولتی ها انتظار دارند و مبارزه با فساد را از امنیتی ها و حراستی ها و قضایی ها خواستارند.

خدایا مردم و رهبر ایران اسلامی را نگه دار و توفیق خدمت به مردم را نصیب مسولان عنایت فرما./876/د102/س

کانال حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید