۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
کد خبر: ۶۱۷۰۷۴
پ
رییس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه فرهنگ مردم پاوه و فرهنگ مقاومت در سراسر منطقه منتشر شده است، گفت: الگوی جبهه مقاومت از درون پاوه جوشید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری رسا، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره حماسه پاوه اظهار داشت: همواره غرب به دنبال باز کردن دروازه‌ای برای تصرف و اشغال کشورهای اسلامی بوده و پس از جنگ‌های صلیبی نیز 500 سال اروپایی‌ها و به دنبال آن در 100 سال اخیر آمریکایی‌ها همین روش را تداوم بخشیده اند.

وی افزود: ما در مقابل خود از غربی‌ها و اروپایی‌ها چیزی جز مداخله، برخوردهای خصمانه، قتل، خونریزی، اشغال و چپاول در رابطه با کشورهای اسلامی مشاهده نمی‌کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب در سال 57 پایان یافتن این مداخلات، چپاول، غارتگری، وحشی‌گری و استثمار و استعمار ملت‌های مسلمان محسوب می‌شود عنوان کرد: به همین دلیل بعد از پیروزی انقلاب شاهد گشوده شدن یک جبهه بزرگ در مقابل انقلاب اسلامی و به‌ویژه ملت ایران هستیم.

سردارسلیمانی بیان کرد: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب نه‌تنها به دنبال جنگ نبود بلکه به دنبال آن بود که خلأهای باقی مانده از رژیم منفور پهلوی را سامان دهد و با ایجاد عدالت براساس اصول مکتب رهایی‌بخش اسلام یک جامعه توحیدی را بسازد، اما جبهه استکبار قدم به میدان گذاشت و فتنه‌ها و توطئه‌ها را یکی پس از دیگری به مرحله اجرا گذاشت.

وی با اشاره به اینکه در 500 سال اخیر 400 سال جنگ و خونریزی مستقیم علیه کشورهای مسلمان در دستور کار قرار گرفت گفت: پس از آنکه اروپایی‌ها و غربی‌ها با تفاوت‌های ما آشنا شدند از این تفاوت‌ها با راهبرد نفوذ استفاده کردند و سیاست‌های مداخله‌گرانه و خصمانه خود را با هزینه‌های کم و با استفاده از هزینه‌های ملت‌های مسلمان علیه کشورهای اسلامی به مرحله اجرا گذاشتند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در این راه حکام سرسپرده، وابسته و خودفروخته به جبهه استکبار برای تأمین این هزینه‌ها سنگ تمام گذاشتند افزود: پیروزی انقلاب سبب شد این جبهه در مقابل دنیای استکبار باز شود و از طرف دیگر سیاست‌ها، فتنه‌انگیزی‌ها، تزویر و مداخله شدت بگیرد.

وی افزود: حماسه پاوه یک حادثه در جغرافیای پاوه نبود بلکه یک حادثه بزرگ به وسعت جهان اسلام بود که نقطه عزیمت جبهه، فرهنگ و گفتمان‌سازی مقاومت، ایثارگری و فداکاری محسوب می‌شود.

سردارسلیمانی بیان کرد: در حماسه پاوه سه ضلع رهبری امام(ره)، مدافعان و مردم توانستند حادثه‌ای را رقم بزنند که امروز جهان اسلام با تأسی و الگوگیری از آن یک جبهه بزرگ با عنوان جبهه مقاومت و یک سلسله پیروزی‌های بزرگ را در کارنامه خود خلق کنند.

وی افزود: بنابراین نگین انگشتری جبهه‌های مقاومت به فرماندهی پیش قراول و سردار جبهه‌‌های مقاومت شهید چمران و با حضور مدافعان و پشتیبانی و حضور مردم فداکار و ولایتمدار پاوه و فرمان تاریخی امام(ره) رقم خورد و این صفحه پرافتخار و با عظمت گشوده در تاریخ ما و تاریخ جهان اسلام و ملت‌های مسلمان هیچگاه بسته نخواهد شد و و همچنان تداوم دارد.

سردارسلیمانی گفت: جبهه مقاومت در سواحل مدیترانه و در سرزمین‌های اشغالی و در غزه و نوار باختری کرانه رود اردن، لبنان، سوریه و بین‌النهرین و کشور عراق و در شمال آفریقا افتخارات و کارنامه درخشانی را رقم زده و همچنان با عظمت و اقتدار به پیش می‌رود و این الگو از درون پاوه در مرداد 58 جوشید و همچنان با اقتدار و عظمت به پیش می‌رود.

وی عنوان کرد: امروز نیز مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین، مردم ایران و مدافعان این سرزمین و جهان اسلام یک جبهه واحد را در کنار سایر ملت‌های مسلمان و در مقابل جبهه استکباری شکل داده‌اند.

سردارسلیمانی گفت: جبهه مقاومت در پاوه همچنان افتخارات و پیروزی‌هایی را برای انقلاب اسلامی رقم می‌زند و خواهد زد و دنیای استکبار، آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها که در مقابل انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران مانع‌تراشی و ایستادگی و از توانایی‌های خود برای متوقف کردن انقلاب استفاده می‌کنند راهی جز پذیرش شکست و زبونی را نمی‌توانند داشته باشند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: امروز پاوه با عظمت و افتخار می‌درخشد و ایستاده است اما دشمنان این مردم زبون و خوار شده‌اند و هیچ وجودی ندارند.

وی با اشاره به اینکه امروز فرهنگ مردم پاوه و فرهنگ مقاومت در سراسر منطقه منتشر شده است گفت: دشمن به حرکت درآمده و تجهیز شده توسط آمریکا نیز در مقابل جبهه‌های مقاومت به هزیمت افتاده و از مقابل این جبهه‌ها شکست خورد و دچار فروپاشی شد.

سردارسلیمانی با بیان اینکه امروز این فرهنگ، تفکر و گفتمان، راه پیروزی ملت‌های مسلمان شده است، افزود: امروز فرهنگ مقاومت و ایثار یک گفتمان بین کشورهای مسلمان و ملت‌های دنیا محسوب می‌شود و مردم ایران درس فداکاری و ایثارگری را به دنیا داده اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: امروز در بعد سیاست یک مکتب سیاسی موفقیت‌آمیز در مقابل مکاتب سیاسی دنیا داریم و با یک مردم سالاری دینی و قانون اساسی مترقی مواجه هستیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین