۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
کد خبر: ۶۲۷۹۰۲
پ
در قالب کتابخوان همراه پژوهان؛
نسخه الکترونیکی مجموعه کتاب های سبک زندگی به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.
محمد پهلوانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری رسا با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی مجموعه کتاب‌های «سبک زندگی» اظهار داشت: اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به منظور افزایش سطح معارف دینی، اقدام به انتشار و تجمیع مجموعه کتاب‌های سبک زندگی برای علاقه‌مندان در دسترس قرار داده است.

وی گفت: این آثار از انتشارات مختلف می‌باشد که آثار آن‌ها با موضوع مذکور در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شده است.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: از جمله آثار منتشر شده در این مجموعه آثار عبارت از «نشاط اجتماعی: تحلیل جامعه شناختی عوامل مؤثر بر نشاط اجتماعی شهر اصفهان»، «پیش در آمدی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی»، «هنر رضایت از زندگی»، «دانش اندوزی بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)» است.

وی از دیگر آثار این مجموعه را «تغذیه (خوردن و آشامیدن) براساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «خواب و بیداری بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «مهمانی بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «سفر بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «آراستگی بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «پوشش بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)» عنوان کرد.

پهلوانی اظهار داشت: «گزارش همایش علمی پژوهشی سبک زندگی اهل بیت (ع)»، «مجموعه مقالات کلیات و سبک زندگی فردی و عبادی اهل بیت (ع)»، «ویژه نامه همایش سبک زندگی اهل بیت (ع)»، «به رنگ خدا»، «روایتی از روح»، «از جنس خاک»، «زیبایی و آراستگی»، «در جستجوی آرامش»، «استمرار نهضت»، «آن سوی مرزها»، «همه جا خانه من»، «روزی حلالم آرزوست»، از جمله آثار مجموعه کتاب‌های «سبک زندگی» است.

وی گفت: از دیگر آثار این مجموعه می‌توان به «قواعد یک زندگی»، «همراه مثبت، همراه منفی»، «رساله رایانه»، «کلیک‌های حلال و حرام»، «احکام سینما»، «در کارِ گلاب و گل»، «نکته‌های کاربردی در تربیت کودکان»، «اختران آسمان»، «هفت گام برای زندگی جمعی»، «چند تابلو برای نصب» اشاره کرد.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی کتاب‌های «بانی سبک زندگی اسلامی بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «سبک زندگی اهل بیت (ع): ویژگی ها، حجیت، قلمرو»، «عبادت و بندگی براساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)»، «کلید‌های شادی در زندگی»، «چرا زندگی میکنم»، «درر الکلام فاطمی (س)» و «درسنامه اخلاق اسلامی» را از دیگر آثار این مجموعه عنوان کرد.

وی افزود: این آثار در قالب مجموعه‌ای به همت اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل‌های اندروید، ویندوز و iOS منتشر کرده است.

پهلوانی درباره خرید نسخه الکترونیکی این مجموعه آثار اظهار داشت: علاقه‌مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می‌توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره‌مند شوند. /۸۲۲/ت ۳۰۳/ش
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین