آمریکا حامی مصالح رژیم صهیونیستی در منطقه است
عضو ارشد حزب الله لبنان:
نائب رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه آمریکا درپی ایجاد فتنه در منطقه است، اظهار داشت که سران واشنگتن حامی مصالح رژیم صهیونیستی در منطقه هستند.
پخش دوباره اذان در مسجدالاقصی
پس از ممانعت رژیم صهیونیستی از پخش اذان در مسجدالاقصی اذان در این مکان مقدس دوباره پخش شد و نمازگزاران نماز صبح را در مسجد الاقصی اقامه کردند.
رژیم صهیونیستی 30 هزار مترمربع از زمین های زراعی فلسطینی ها را نابود کرد
با اینکه رژیم صهیونیستی طی هفته های اخیر حدود30 هزار مترمربع از زمین های زراعتی را از بین برده است، ولی فلسطینیان گرینه مقاومت را در برابر این مسأله اتخاذ کرده اند.
حمله ارتش رژیم صهیونیستی به کرانه باختری
نیروهای ارتش رژیم اشغالگر قدس صبح امروز بار دیگر به بخش های مختلف های کرانه باختری حمله کردند. 
توطئه مشترک عربستان و امارات علیه مسجدالاقصی
معاون رییس جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ از همدستی برخی رژیم‌‌های عربی با رژیم صهیونیستی و حمایت از اقدامات تجاوزکارانه این رژیم پرده برداشت.
حماس: امت اسلام از قبله نخست مسلمانان حمایت کند
فراخوان برای خیزش فلسطینی‌ها به سمت مسجدالاقصی؛
حماس خواستار حمایت واقعی کشورهای عربی و اسلامی از مسجدالاقصی و مقابله با اقدامات اشغالگران و تجاوزات آنها به قدس و مردم و مقدسات شد.
بازداشت ده‌ها فلسطینی در کرانه باختری
نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز به مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی حمله کرده و به بازداشت گسترده فلسطینیان اقدام کردند.
نتانیاهو مدعی ارتباط مخفیانه با 6 کشور عربی شد
با نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی در سرزمین های اشغالی و احساس خطر نتانیاهو برای از دست دادن سمت نخست وزیری این رژیم، وی مدعی ارتباط مخفیانه با 6 کشور عربی شد.
جبهه جولان در آینده پیش رو باز خواهد شد
رأی الیوم نوشت:
یک روزنامه فرامنطقه‌ای عربی نوشت: تلاش آمریکا برای به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی‌های جولان قطعا بازی با آتش است و دستان بازی‌کنندگان را قطع خواهد کرد.
پربازدید