اظهارات رییس بزرگترین حزب اسلامی الجزایر علیه رژیم صهیونیستی
رییس بزرگترین حزب اسلامی الجزایر، ضمن متهم کردن رژیم صهیونیستی به نفوذ در این کشور اعلام کرد: صهیونیستها و ایادی آنان علیه الجزایر دست به کار شده اند.
آیا حق شرط ایران؛ ایرادات پالرمو، FATF و CFT را رفع می‌کند
چالش‌های پیش روی جمهوری اسلامی در حوزه تبادلات مالی و اعتباری و همچنین صادرات و واردات، در بخش عمده‌ای، متوجه تحریم‌های ثانویه آمریکا است.
کنفرانس ورشو ایران را به نماد مقاومت و دفاع از ملت‌های اسلامی مبدل کرد
عبدالباری عطوان:
نویسنده سرشناس عرب گفت: عرب‌‌ها با گذاشتن تاج رهبری جهان عرب بر سر نتانیاهو در ورشو، ایران را به «نماد» مقاومت و دفاع از ملت‌ها تبدیل کردند.
نقض حقوق خانواده‌های مسلمان در چین
دیدبان حقوق بشر در گزارشی یکی از موارد متعدد نقض حقوق اقلیت‌های مسلمان چین را افشا کرد که براساس آن، دولت مأمورانی را به خانه‌های مسلمانان می‌فرستد.
رونمایی از گفت‎وگوهای محرمانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ولیعهد ابوظبی
یک رسانه صهیونیستی از مجموعه گفتگوهای تلفنی بنیامین نتانیاهو با محمد بن زاید پرده برداشت که بعد از «برجام» به شکل محرمانه صورت گرفته بود.
به برکت انقلاب اسلامی، ایران میزبان خوبی برای مهاجران بوده است
امام جمعه غرب کابل:
امام جمعه غرب کابل افغانستان همکاری های دولت و ملت ایران با مردم افغانستان در زمان جهاد علیه شوروی با رهبری امام راحل را فراموش ناشدنی عنوان کرد.
یکی از قدیمی‌ترین نسخه های خطی قرآن کریم در چین رونمایی شد
برای اولین بار، یکی از قدیمی ترین نسخه های خطی قرآن کریم در جهان در شینهوای چین، در معرض دید عموم قرار گرفت.
تهدید نظامی و اقتصادی آمریکا نتوانست ایران را پس از 40 سال به زانو درآورد
الحیات عربستان:
یک روزنامه سعودی با بیان اینکه ایران توانست آمریکا را به تغییر راهبرد مجبور کند، نوشت: تهدیدهای 40 ساله واشنگتن نتوانست نظام تهران را به زانو درآورد.
بیانیه مشترک کشورهای عربی و غربی درباره سوریه
وزیران خارجه و نمایندگان چند کشور عربی بعد از دیدار با دیپلمات‌های آمریکا و تروئیکای اروپایی در واشنگتن، بیانیه‌ای مشترک درباره سوریه صادر کردند.
آخرین اخبار
پربازدید