انتشار «دعوت بی‌واسطه»
با هدف واکاوی ابعاد نامه تاریخی رهبر انقلاب به جوانان اروپا؛
نویسنده در «دعوت بی‌واسطه» پس از درج متن اصلی نامه‌های نوشته‌شده توسط مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، به شرح و بسط محور‌های اساسی نامه می‌پردازد.
انتشار «فاتحان فاو»
کتاب «فاتحان فاو» فرهنگ‌نامه فرماندهان شهید مازندران در عملیات والفجر ۸ و روایتی از موقعیت پدافندی فاو را به تصویر می‌کشد.
انتشار ۱۶۰۰ عنوان کتاب در مدت ۲۹ سال
رحیم نریمانی گفت: توسعه بهره‌برداری از اسناد و وصیت‌نامه‌های شهدا به‌عنوان یک میراث ارزشمند و انتشار یک‌هزار و ۶۰۰ عنوان کتاب در ۲۹ سال، ازجمله فعالیت‌های بنیاد است.
معرفی برگزیدگان نخستین دوسالانه کتاب برگزیده نهج‌البلاغه
۱۲ نویسنده و پژوهشگر برتر نخستین دوره جایزه دوسالانه کتاب برگزیده نهج‌البلاغه، در تالار وحدت معرفی و تجلیل شدند.
برگزاری کنگره ملی شعر مهدوی «طلوع باران»
انجمن هنرهای ادبی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نخستین کنگره ملی شعر مهدوی را با عنوان «طلوع باران» برگزار می‌کند.
انتشار
«فّطرسانه» گزیده اشعار آئینی حسین ایزدی است که بیشترین حجم اشعار آن مربوط به حضرت زهرا و حضرت سید الشهدا «علیهماالسلام» و ایام محرم و صفر است.
توزیع «سرباز کوچک امام(ره)» در مسیر راهیان نور
یادمان طلائیه، شلمچه، فتح‌المبین، اروند، هویزه، پادگان محمودوند، علقمه، کانال کمیل و پادگان دژ از جمله مراکزی است که این کتاب در آن توزیع خواهد شد.
رونمایی کتاب «روزی که شهید شدم»
مراسم رونمایی کتاب «روزی که شهید شدم»، با حضور جمعی از همکاران و همرزمان شهید حسن زاده نمین، مدیر و اعضای انتشارات روایت فتح و ... برگزار شد.
انتشار مجموعۀ چهارجلدی «قصه‌های امام خمینی و بچه‌ها»
مجموعه «قصه‌های امام خمینی و بچه ها» به قلم مجید ملامحمدی و با تصویرگری وحید خاتمی در قالب «کتاب‌های پروانه» و برای گروه سنی «ب» و «ج» نگارش شده است.
پربازدید