جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌ها پایدار است
سیدحسن نصرالله:
دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد که مردم ایران با حضور گسترده خود در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کردند که جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌ها، پایدار است.
حمله تانک‌های ترکیه به‌ شهرک‌های شیعه‌نشین «نبل و الزهراء»
منابع خبری از اقدام نیروهای متجاوز ترکیه‌ای در گلوله‌باران شهرک‌های نبل و الزهراء در حومه حلب خبر دادند.
مردم لبنان اتحاد ملی را تقویت کنند
آیت‌الله قبلان:
رییس مجلس اعلای شیعیان لبنان گفت: مردم لبنان بایستی برای نجات کشور از فساد و بی‌نظمی، اتحاد ملی خود را با کارهای صادقانه و جدی تقویت کنند.
درک عصر امام خمینی و امام خامنه‌ای توفیقی بی‌نظیر است
معاون دبیر کل حزب الله:
معاون دبیر کل حزب الله لبنان، در برابر اسرائیل را مقاومت در برابر ظلم و استکبار جهانی توصیف کرد و گفت: باید قدر درک عصر امامان خمینی و خامنه‌ای را دانست.
تأکید بر دفاع از آزادی‌خواهان فلسطین و بحرین در نشست بیروت
الوفاق بحرین با برگزاری نشست «در مسیر پیروزی» با حضور تعدادی از شخصیت‌های سیاسی، مذهبی، اجتماعی و فعلان حقوق بشری بر دفاع از حقوق مشروع آزادی‌خواهان تأکید کرد.
ریاض توان مقابله با اکثریت لبنان و حزب‌الله را ندارد
سفیر سعودی:
سفیر عربستان در لبنان ضمن تاکید بر اینکه کشورش از انتخاب دولت دیاب راضی نیست، اذعان کرد که عربستان توان مقابله با اکثریت لبنان و حزب‌الله را در سطح این کشور ندارد.
قدس مظهر وحدت مسلمانان است
نماینده ولی‌فقیه در سوریه:
نمایند ولی فقیه در سوریه تاکید کرد: کسانی که همچون گاو شیرده در جلسه معامله قرن حضور داشتند، نه فقط به اسلام که به رسالت تمام انبیاء الهی خیانت کردند.
انقلاب ایران همچنان تکیه‌گاه مسأله فلسطین باقی خواهد ماند
هیأت‌ علمای ‌بیروت:
هیأت علمای بیروت اعلام کرد: در حالتی که بیشتر کشورهای عربی از آرمان فلسطین شانه خالی کرده‌اند انقلاب ایران حامی مسأله فلسطین بوده و حامی باقی خواهد ماند.
خون حاج قاسم سلیمانی سبب خروج آمریکا از منطقه و آزادی قدس شریف خواهد شد
حجت الاسلام صفی الدین:
رییس مجلس تنفیذی حزب الله لبنان با بیان اینکه خون حاج قاسم سلیمانی سبب خروج آمریکا از منطقه و آزادی قدس شریف خواهد شد، گفت: این شهید والامقام جهان را با انقلاب آشنا کرد.
قبلی۳بعدی