آماده رویارویی با اشغالگران با موشک و مقاومت‌مان هستیم
عضو ارشد حماس:
عضو ارشد دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در خطبه نماز عید سعید قربان تأکید کرد ملت فلسطین آماده رویارویی با اشغالگران و اعلام مقابله فراگیر است.
حملات دردناک علیه متجاوزان را ادامه می‌دهیم
مقام انصارالله:
رییس شورای عالی سیاسی یمن در سخنرانی خود به مناسبت عید قربان تأکید کرد که حملات یمن در عمق خاک متجاوزان تا زمان توقف تجاوزها ادامه خواهد داشت.
راه مقاومت در دفاع از اصول فلسطین و مقدسات ادامه دارد
جنبش جهاد اسلامی:
جنبش جهاد اسلامی ضمن تبریک عید قربان به ملت و مقاومت فلسطین و مسلمانان جهان تاکید کرد که راه مقاومت در دفاع از مقدسات و اصول فلسطین ادامه دارد.
آمریکا، عامل اصلی مشکلات لبنان است
جبهه العمل اسلامی لبنان؛
جبهه العمل اسلامی طی بیانه ای خاطر نشان کرد: بحران های اقتصادی لبنان به اذعان صهونیستی از سوی دولت امریکا بر لبنان وضع شده است.
تاکید حماس بر لزوم دفاع از مسجد الاقصی و مقدسات اسلامی
یک عضو عالی جنبش حماس در کرانه باختری با اشاره به برنامه ریزی صهیونیست‌های شهرک نشین برای یورش به مسجدالاقصی در روز عرفه خواستار دفاع مردم فلسطین از مقدسات اسلامی شد.
تاکید سازمان آزادی بخش فلسطین بر رعایت حقوق پناهجویان و آوارگان
سازمان آزادی بخش فلسطین در بیانه ای ابراز داشت: آنچه که به اصطلاح معامله قرن نامیده می شود را محکوم می کنیم و باید به حقوق آورگان و مردم فلسطین اهتمام ورزید.
تاکید الفیاض بر روابط خوب عراق با ایران و سوریه
رییس‌ سازمان الحشد الشعبی سفر نخست‌وزیر عراق به ایران را نشانه روابط عمیق و منافع مشترک دو کشور توصیف کرد و گفت روابط تهران و بغداد در بهترین شرایط به‌سر می‌برد.
تاکید جنبش امل و حزب الله بر پیشگیری از کرونا
در دیدار جنبش امل و حزب الله مطرح شد: که مشکلات لبنان باید با اتحاد حل شوند و لزوم پیشگیری از کرونا لازم و ضروری است.
رییس علمای صور تجاوز رژیم صهیونیستی به لبنان را محکوم کرد
رییس علمای صور طی سخنانی بیان کرد: تجاوز رژیم صهیونیستی به لبنان و هدف قرار دادن منازل و اراضی غیر نظامیان در منطقه «کفر شوبا» را محکوم می کنیم.
قبلی۲بعدی