امارات از پشت به آرمان فلسطین خنجر زد /عادی سازی برای نجات اسرائیل است
جهاد اسلامی:
مسؤول دفتر رسانه‌ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین توافق نامه امارات و اسرائیل را به شدت محکوم کرد و گفت: این توافق نامه به معنی نجات اسرائیل است.
جنگ تموز پشتوانه بزرگی برای نشان دادن شجاعت مقاومت بود
جنبش الامه لبنان؛
جنبش الامه لبنان بیان کرد: باید از تاریخ درس گرفت و دانست که فشار آمریکا برای تضعیف مقاومت و لبنان است.
محور مقاومت حامی واقعی فلسطین است نه حکام امارات
جبهه مردمی فلسطین:
معاون دبیر کل جبهه مردمی فلسطین، سازش امارات با رژیم اشغالگر را جنایتی با هدف حفظ تاج و تخت حاکمان ابوظبی توصیف کرد و گفت مقاومت رکن اصلی حمایت از فلسطین را تشکیل می‌دهد.
ضرب الاجل یک گروه فلسطینی به رژیم صهیونیستی برای لغو محاصره غزه
یک گروه فلسطینی موسوم به یگان‌های«هراس افکنان شب» رژیم صهیونیستی را تهدید کرده است که اگر تا فردا شب محاصره غزه را نشکند باید منتظر واکنش این گروه در مرزهای شرق غزه باشد.
آمریکا به تروریسم نیاز دارد/ اسرائیل اصل و خاستگاه تروریسم است
بشار اسد:
رییس جمهور سوریه طی سخنرانی خود در برابر پارلمان این کشور، گفت که آمریکا رابطه محکمی با تروریسم دارد و نمی‌تواند از آن بی‌نیاز شود.
مقاومت پاسخ حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به غزه را می‌دهد
عضو ارشد جهاد اسلامی:
عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین با اشاره به حملات تجاوزکارانه صهیونیستها به نوار غزه، گفت: مقاومت قطعا پاسخ این تجاوزگری‌ها را خواهد داد.
تاکید جنبش امل و حزب الله بر تشکیل دولتی نجات‌بخش
جنبش امل و حزب الله در نشست دوره‌ای خود خواهان تسریع در تشکیل دولتی شدند که قادر به انجام ماموریت‌های نجات بخش خود باشد.
تبعات ممنوعیت ورود سوخت به نوار غزه برعهده اشغالگران است
حماس:
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی درباره ممنوعیت ورود سوخت به نوار غزه، تأکید کرد که تبعات این اقدام برعهده اشغالگران است.
صهیونیست‌ها بر تداوم سیاست‌های جنایتکارانه علیه غزه اصرار دارند
فوزی برهوم:
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به حملات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: صهیونیست‌ها بر تداوم سیاست‌های جنایتکارانه علیه غزه اصرار دارند.
قبلی۳بعدی