هم‌افزایی و تعامل رسانه ها با موسسات فرهنگی فعال در عرصه بین الملل
سردبیر بین الملل خبرگزاری رسا تاکید کرد؛
سردبیر بین الملل خبرگزاری رسا در دیدار با مدیر عامل موسسه الهدی بر ضرورت هم‌افزایی و تعامل بیشتر رسانه ها با موسسات فرهنگی فعال در عرصه بین الملل تاکید کرد.
حضور نظامی و فرهنگی آمریکا در عراق و فعالیت حوزه علمیه نجف
طی نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در عراق مطرح شد؛
مباحث مهمی پیرامون توطئه و دسیسه های آمریکا در عراق و فعالیت طلاب در حوزه علمیه نجف در سالن اجتماعات خبرگزاری رسا با حضور آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در عراق مطرح شد.
شعار«نه شرقی نه غربی» نشانه عدم وابستگی انقلاب به بلوک شرق و غرب است
نماینده ولی فقیه در ھند:
نماینده ولی فقیه دردھلی ھندوستان در ویبناری که بمناسبت سالگرد رحلت امام راحل(ره) برگزارشد، گفت: شعار«نه شرقی نه غربی» نشانه عدم وابستگی انقلاب به بلوک شرق و غرب است.
نفوذی ها در ایران درپی تغییر نهضت امام خمینی هستند
وبینار «مکتب امام خمینی در هند و پاکستان»؛
امام جمعه بمبئی هندوستان با بیان اینکه نفوذی های در ایران درپی تغییر نهضت امام راحل هستند، گفت: ایستادگی امام خمینی(ره) در برابر مستکبران، به مسلمانان هویت اسلامی داد.
شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی بازوی استکبار جهانی برای نابودی اندیشه های امام
در وبینار «مکتب امام خمینی در هند و پاکستان» مطرح شد؛
یکی از علمای پاکستان در وبیناری که در خبرگزاری رسا برگزار شد، گفت: شیعه انگلیسی و سنی آمریکا در راستای اهداف استکبار جهانی درصدد نابودی اندیشه های امام خمینی (ره) هستند.
استاد حوزه علمیه هند: امام خمینی اسطوره تاریخ جهان اسلام است
مکتب امام خمینی(4)؛
یکی از اساتید سطوح عالی حوزه های علمیه هند، امام خمینی (ره) را اسطوره تاریخ جهان اسلام معرفی کرد و اظهار داشت که امام راحل (ره) نظریه جدایی دین از سیاست را باطل کرد.
شیخ نابلسی: برخی درپی زدودن اندیشه امام خمینی از جامعه ایران هستند
مكتب امام خمينی(3)؛
خطیب جمعه صیدای لبنان با اشاره به تلاش برای ترویج تفکر غربی در ایران بیان داشت که برخی در تلاشند تا اندیشه انقلابی امام خمینی از جامعه این کشور رخت بربندد.
برگزاری کنفرانسی به مناسبت ارتحال امام خمینی در سوریه
کنفرانس بین المللی تحت عنوان «عزت و ایستادگی امت اسلامی در منهج و تفکرات امام خمینی» از طریق وبینار در کشور سوریه برگزار می شود.
رهبری آیت الله خامنه‌ای نقش تاثیرگذاری در پیدایش تمدن نوین اسلامی دارد
مكتب امام خمينی(2)؛
معاون دبیرکل جمعیت العمل اسلامی بحرین بیان داشت که مرجعیت دینی آیت الله خامنه ای پس از ارتحال حضرت امام، در پیدایش تمدن اسلامی نوین نقش تاثیرگذاری داشت.
قبلی۲بعدی