مردم ایران تسلیم زیاده‌خواهی بدخواهان انقلاب نخواهند شد
حجت الاسلام والمسلمین مجتهدشبستری:
نماینده خبرگان گفت: مردم سراسر کشور با حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر نشان خواهند داد که تسلیم زیاده‌خواهی بدخواهان انقلاب نخواهند شد.
بعثت انقلاب | انقلاب اسلامی هموارکننده فعالیت هنرمندان
بازیگر سینما و تلویزیون مطرح کرد؛
بازیگر سریال مختارنامه معتقد است که استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های به وجود آمده توسط انقلاب اسلامی بسته به انتخاب و شخصیت خود هنرمندان است.
انقلاب اسلامی با دوران سیاه ستم شاهی قابل قیاس نیست
حجت الاسلام گودرزی در گفت و گو با رسا:
حجت الاسلام علی گودرزی از مبارزان دوران انقلاب گفت: انقلاب عزت مردم، امنیت و اقتدار کشور را به ارمغان آورد و با دوران سیاه شاهنشاهی قابل مقایسه نیست.
ناگفته‌های آیت الله مهدوی از مبارزات انقلابی خود در اصفهان
بعثت انقلاب؛
نماینده مجلس خبرگان رهبری خاطرات و ناگفته هایی از مبارزات انقلابی خود در سال‌های اوج مبارزه با رژیم طاغوت و شکل گیری انقلاب اسلامی بیان کرد.
خاطرات آیت الله طه محمدی از حمله مأموران شاه به مدرسه فیضیه قم
امام جمعه همدان گفت: شخصا چهار دفعه به چنگ کماندوهای آموزش دیده رژیم شاهنشاهی افتادم و آنها نیز هر کسی را که می دیدند فقط می زدند.
22 بهمن امسال روز مرگ استکبار جهانی خواهد بود
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
حجت الاسلام والمسلمین معلمی، 22 بهمن امسال را باشکوه تر از هر زمان دیگری دانست و گفت: چنین روزی به روز مرگ استکبار جهانی تبدیل خواهد شد.
ملت از مسیر حق ومقابله با دشمن خسته نمی شود | خائنان به انقلاب رسوا می شوند
حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که کسانی که توکل بر خدا دارند از هیچ چیز نمی هراسند، گفت: ملت ایران از مقابله با دشمنان و ادامه راه حق خسته نمی شوند.
از دردسر بردن نام امام بر بالای منبر تا زیارت مقتل طلبه شهید مدرسه حجتیه
در گفت‌وگو با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مرور شد؛
امام جمعه بجنورد گفت: یکی از طلبه‌ها خون آن شهید را با انگشتش برداشت و کنار حجره ما نوشت ‏اینجا مرکز شهادت یکی از طلبه‌های حوزه است.‏
حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن شکرگزاری نعمت الهی انقلاب است
آیت الله سبحانی:
حضرت آیت الله سبحانی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: خداوند در 22 بهمن همه چیز را به مسلمانان داد و باید شکرگزار این نعمت باشیم.
قبلی۵بعدی