امام خمینی رهبری الهی متصل به نور ایمان بود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده گفت: امام فرمودند «والله هیچ گاه و در هیچ صحنه ای در عمرم حتی یکبار نترسیدم» امام پا عقب نمی گذارد و به جلو می رود؛ چراکه او رهبری الهی که به نور ایمان متصل است بود.
مکتب امام؛ مکتب انسان کامل
امام خامنه‌ای در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، چند تعبیر روشن از مکتب امام راحل داشتند که هرچند ظاهرا از هم جدا هستند، اما همه در یک نخ تسبیح با هم متصلند.
آیا مؤسسه تنظیم نشر به دنبال ترویج اندیشه امام خمینی است یا تحریف؟
بررسی قسمتی از عملکرد مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) و همچنین رسانه جماران به روشنی مسیر تحریف خط و هدف امام خمینی(ره) را تبیین می کند.
 امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است
حجت الاسلام زنگویی در گفتگو با رسا:
رئیس کمیسیون بسیج و امور دفاعی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: در جهانی که همواره ظلم و بی عدالتی آن را فراگرفته و هر لحظه مورد تهدید و هجمه‌های دشمنان قرار دارد، آموزه‌های امام خمینی (ره) راهگشا است.
آیا مکتب امام خمینی تحریف می‌شود؟
جوانی نوشت: خطر تحریف مکاتب، اندیشه‌ها و صاحبان هر مکتب و اندیشه‌ای، از بزرگ‌ترین خطرها، آسیب‌ها و آفاتی به شمار می‌آید که تاکنون بشر تجربه کرده است.
بعضی اطرافیان امام راحل به‌خاطر مطامع دنیوی از راه امام بازگشته‌اند
امام‌زدایی؛ چرا و چگونه؟
نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: عده‌ای از اطرافیان امام خمینی(ره) به‌خاطر زراندوزی و پست و مقام از راه امام راحل بازگشتند و در مقابل آرمان‌ها و اندیشه‌های امام ایستاده‌اند.
روشنگری تحریف اندیشه‌های امام راحل، جهاد تبیین است
حجت الاسلام حقانی:
باید کسانی که اهل شناخت تحریف اندیشه‌های امام راحل هستند، برای مردم روشنگری کنند که گفته‌های تحریف کنندگان با مبانی و اندیشه‌های امام خمینی (ره) ناسازگار است.
نشست تخصصی تحریف اندیشه امام راحل برگزار می‌شود
از سلسله نشست‌های بازخوانی صحیفه امام؛
به همت گروه سیره امامین انقلاب خبرگزاری رسا، سلسله نشست‌های بازخوانی و شرح صحیفه امام خمینی (ره) در سالن شهید دهقانی برگزار خواهد شد.
سیره عملی امام راحل متأثر از رهبری سیاسی پیامبر اسلام است
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
دکتر شریف لک‌زایی: آنچه که انقلاب اسلامی را از سایر انقلاب‌های معاصر جهان متفاوت و متمایز می‌کند؛ گفتمان ارائه شده در دل انقلاب اسلامی است که از سوی بنیان‌گذار آن مطرح شد.
قبلی۲بعدی