مسؤولان با تأسی به سیره امیرمؤمنان مشکلات اقتصادی را حل کنند
آیت الله امامی کاشانی:
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه مسؤولان با تأسی به سیره امیرمؤمنان(ع) مشکلات اقتصادی را حل کنند، بر ضرورت صبر و استقامت ملت ایران در برابر دشمنان تأکید کرد.
جایگاه مساجد حفظ شود/ مسؤولان باید جوانان را به مساجد جذب کنند
آیت الله علوی گرگانی:
حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه همه حرکت های جهادی و جنگی صدر اسلام از مساجد شروع شد، گفت: مسؤولان جوانان را برای جذب شدن به مساجد تشویق کنند.
ولایت باوری و امامت محوری مهمترین رکن فقه جعفری
حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال ولایت باوری و امامت محوری را مهمترین رکن فقه جعفری دانست و گفت: صلابت ولی فقیه سبب شد که نقشه استکبار جهانی برای براندازی نظام خنثی شود.
فرمایش رهبر انقلاب درباره عزاداری محرم فصل الخطاب است
آیت الله طه محمدی در گفت‌وگو با رسا:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان این که حفظ جان شیعه امام حسین(ع) از عزاداری برای آن حضرت واجب تر است، گفت: فرمایش رهبر انقلاب درباره عزاداری محرم فصل الخطاب است.
امام جمعه گرگان شفاف‌سازی کند/ شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه پیگیر باشد
آیت الله توکل در گفت‌وگو با رسا:
نماینده خبرگان با اشاره به اعتراض جمعی از طلاب و دانشجویان به عملکرد آیت الله نورمفیدی در گلستان، خواستار شفاف سازی امام جمعه گرگان در این زمینه شد.
چراغ نهضت حسینی خاموش نشود
آیت الله علوی گرگانی:
حضرت آیت الله علوی گرگانی تأکید کرد که برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله(ع) با رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامتی عزاداران باشد.
مراسم عزاداری محرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شود
آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی بر برگزاری عزاداری محرم با رعایت دستورات بهداشتی تأکید کرد و گفت: رعایت مسائل بهداشتی مثل فاصله گذاری و زدن ماسك با عزاداری قابل جمع است.
نجات و حل مشكلات كشور در گرو رشد توليد و كار است
عضو جامعه مدرسین:
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه سيره اميرالمؤمنين رسيدگي به فقرا، برطرف کردن فقر و اختلاف طبقاتي در جامعه است، گفت: راه نجات و حل مشكلات كشور در گرو رشد توليد و كار است.
همه کشور‌های اسلامی به یاری لبنان بشتابند
آیت الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان با اشاره به انفجار روز گذشته بیروت گفت: کشور‌های اسلامی با همکاری هم، نیاز‌های فوری و بلند مدت مردم و دولت لبنان را بر طرف کنند.
قبلی۳بعدی