روایتی از خلوت رهبر انقلاب قبل از انتخاب از سوی خبرگان
نماینده مجلس خبرگان گفت: امام(ره)، دشمن‌شناسی و آگاهی بر مسائل کشور را برای فرد اداره‌کننده کشور لازم می‌دانستند، بدین‌منظور امام تأکید به رهبری آقای خامنه‌ای داشتند.
وحدت میان ایران و عراق ناگسستنی است
حجت الاسلام حسینی نژاد در گفت و گو با رسا:
رییس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم گفت: وحدت میان ایران و عراق ناگسستنی است و دشمنان به دنبال رخنه‌ای هستند تا به این وحدت آسیب بزنند.
شکست جریان تحریف منجر به شکست تحریم دشمن می‌شود/ علاج تحریم عقب نشینی نیست
رهبر معظم انقلاب:
رهبر معظم انقلاب با اشاره به تلاش جریانی برای تحریف حقایق تأکید کردند: اگر جریان تحریف شکست بخورد قطعا جریان تحریم هم شکست خواهد خورد.
هفت فرمان قرآنی در پیام حج
در حالی که دشمنان ما از میان کشورهای دنیا به تعداد انگشتان یک دست هم نیست و طبق این آیات قرآن، ارتباط با آنها نه تنها منعی ندارد بلکه باید همراه با نیکی و عدالت باشد.
سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب در روز عید سعید قربان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فردا جمعه ۱۰ مرداد مصادف با عید سعید قربان، با ملت شریف ایران مستقیم سخن خواهند گفت.
خط حزب‌الله ۲۴۷| اصول منطقی ضربه متقابل
شماره‌ دویست‌و‌‌چهل‌وششم هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «اصول منطقی ضربه متقابل» منتشر شد.
دفتر نشر آثار رهبر انقلاب مجموعه افول غرب را منتشر کرد
ویژه نوجوانان؛
رسانه «نو+جوان» وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای، مجموعه محصولاتی درباره واقعیت‌های پنهان از افول تمدن غرب را با عنوان «غرقاب» منتشر کرد.
رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت ایام حج:
رهبر معظم انقلاب در خصوص حضور آمریکا در منطقه خاطرنشان کردند: حضور آمریکا در غرب آسیا را به زیان ملتهای این منطقه و موجب ناامنی و ویرانی و عقب ماندگی کشورها می‌دانیم.
نگاهی به واکنش‌های رهبر انقلاب به تعابیر مبالغه‌آمیز درباره ایشان
برخی افراد رهبر انقلاب را با استفاده از تعابیری مورد خطاب قرار می دهند که ممکن است مدلی از حکمرانی را به اذهان متبادر کند که با مدل حکمرانی اسلامی و انقلابی سنخیتی ندارد.
قبلی۲بعدی