صدور فرهنگ و تمدن به دنیا بدون اقتصاد قوی ممکن نیست
حجت الاسلام آزادی:
پژوهشگر فقه اقتصادی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان این که مساله اصلی نظام غالب بشری اقتصاد است، گفت: صدور فرهنگ و تمدن به دنیا بدون اقتصاد قوی ممکن نیست.
پاسخ آیت الله اعرافی به منتقدین حضور جهادی طلاب در بیمارستان ها
مدیر حوزه های علمیه با بیان این که حوزه در داد و ستد فرهنگی و اجتماعی باید حضوری جدی و فعال داشته باشد، گفت: هویت روحانیت هم فرهنگی و دینی و هم خدمتگزار بوده است.
نامه مهم مدیر حوزه های علمیه ایران به شیخ الازهر
آیت الله اعرافی در نامه ای به شیخ الازهر آمادگی حوزه های علمیه را برای تبادل تجربیات با این مرکز مهم و نیز دیگر نهادهای علمی و دینی جهان اعلام کرد.
تأثیر رونق اقتصاد و جهش تولید در کاهش آسیب های اجتماعی
عضو هیأت علمی گروه اقتصاد مؤسسه امام خمینی مطرح کرد؛
حجت الاسلام خطیبی با بیان این که جهش تولید و رونق اقتصادی آسیب های اجتماعی را نیز کاهش می دهد، گفت: اقتصاد خوب، بیکاری، تورم، نقدینگی، طلاق و عدم ازدواج را اصلاح می‌کند.
اقدامات لازم معرفتی، انگیزشی و عملی در مسیر تحقق «جهش تولید»
آیت الله رجبی در گفت‌وگوی تفصیلی با رسا تبیین کرد؛
استاد درس خارج حوزه علمیه قم در تشریح اقدامات لازم معرفتی، انگیزشی و عملی در مسیر تحقق جهش تولید تأکید کرد: برای تحقق واقعی آن اقدام همگانی کل مسؤولان سه قوه لازم است.
درس خارج فقه آیت الله مدرسی یزدی آغاز شد
به صورت غیر حضوری؛
حجت الاسلام مختاری از آغاز درس خارج فقه آیت الله مدرسی یزدی خبرداد و گفت: صوت درس هر روز رأس ساعت مقرر در سایت پرتو ثقلین و کانال ایتای منسوب به ایشان بارگذاری می‌شود.
حمایت آیت الله اعرافی از پیگیری برنامه های آموزشی حوزه در فضای مجازی
مدیر حوزه های علمیه از اجرای نظام و برنامه های آموزشی حوزه در فضای مجازی تقدیر و بر ضرورت تداوم، استمرار و توسعه و تعمیق این حرکت تاکید کرد.
برای جهش تولید نیازمند اعتماد به جوانان و تولیدکنندگان داخلی هستیم
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد:
رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا گفت: تقویت روحیه جهادی در میان آحاد ملت، در ثمربخشی روزافزون راهبردها و برنامه های جهش تولید تاثیر زیادی دارد.
از افتتاح پژوهشکده نقد وهابیت تا کتابی که توجه حاج قاسم را جلب کرد
گفت‌وگوی تفصیلی رسا با سرپرست مؤسسه دارالإعلام لمدرسه اهل البیت؛
حجت الاسلام کوثری ضمن تشریح آخرین اقدامات علمی مؤسسه دارالاعلام از ادغام کنگره خطر جریان های تکفیری در این مؤسسه خبر داد و گفت: پژوهشکده نقد وهابیت نیز افتتاح می‌شود.
قبلی۲بعدی