تدبیر رهبر انقلاب، مشکلات ناشی از ویروس کرونا را به حداقل رساند
امام جمعه نور:
حجت الاسلام احمدی گفت: تدبیر و رهنمود‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در فرمان اجرای رزمایش مواسات بسیاری از نیاز‌های مردم نیازمند در دوران کرونا برطرف شد.
مجلس یازدهم بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب را عملیاتی می‌کند
منتخب بابل در مجلس شورای اسلامی:
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم بر لزوم اهتمام فعالان فرهنگی برای پاسداشت شعائر مذهبی و ارزش‌های انقلابی در فضای مجازی تاکید کرد.
بازگشایی مساجد و اماکن مذهبی مطالبه عموم مردم است
حجت الاسلام شکریان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، بازگشایی مساجد و اماکن متبرکه را خواست و مطالبه ملت بزرگ ایران اسلامی در شب‌های پرفضیلت قدر دانست.
آیین معنوی دومین شب قدر در گلستان برگزار شد
آیین معنوی شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با حضور آحاد مردم گلستان و با رعایت تمیهدات بهداشتی در مصلی‌ها و بقاع متبرکه و مساجد مختلف این استان برگزار شد.
توجه به اقتصاد مقاومتی با تمرکز بر تولیدات داخلی لازمه تحقق شعار سال
منتخب مردم بابل در مجلس مطرح کرد؛
کریمی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی با تمرکز بر تولیدات داخلی رالازمه تحقق اهداف محوری شعار سال دانست.
رسیدن به سعادت در شب های قدر، نیازمند درک آیات الهی است
حجت الاسلام ملازاده:
حجت الاسلام ملازاده گفت: شب‌های قدر، شب پیوند قرآن و اهل بیت(ع) است و باید در این شب‌ها آیات قرآن مجید را با همه وجود درک کنیم تا بتوانیم مسیر سعادت و تکامل را بپیماییم.
سبقت خسارت معنوی کرونا از بحران اقتصادی
حجت الاسلام بابائیان مطرح کرد؛
حجت الا سلام بابائیان با اشاره به بسته شدن درب مساجد در ایام شیوع ویروس کرونا، گفت: متأسفانه خسارت معنوی بیش از خسارت مادی در بحران کرونا در جامعه احساس می شود.
خدمات بی منت نیروی انتظامی قابل تقدیر است
آیت‌الله علوی‌گرگانی:
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفت: خدمات بی منت مامورین نیوری انتظامی در ماه ماه مبارک رمضان و همراهی با آحاد مردم جامعه قابل تقدیر است
پرستاران کرونایی شهرستان نور به برکت وقف کربلایی شدند
حجت الاسلام کلانتری خبر داد؛
رییس اداره اوقاف نور از اهدای حواله کمک هزینه عتبات عالیات از محل اجرای نیت موقوفه حاج یحیی خان‌نوری به سه پرستار بهبود یافته از بیماری کرونا خبر داد.
قبلی۶بعدی