تهدید کرونا را باید به فرصت تبدیل کنیم
تولیت مدرسه علمیه امام خمینی:
آیت الله صدیقی با تاکید بر اینکه تهدید کرونا را باید به فرصت تبدیل کنیم، گفت: مردم با توسل و تضرع در پیشگاه الهی خواستار رفع این بلا شوند.
از کمک به سوخت گیری در پمپ بنزین تا تیمم دادن جانباختگان در بیمارستان
طلاب تهرانی در میدان مبارزه با کرونا؛
حجت الاسلام مرادی گفت: اساتید و طلاب حوزه علمیه تهران بر طبق فتوای مقام معظم رهبری مشغول به حنوط و تیمم دادن جانباختگان ویروس کرونا در بیمارستان ها هستند.
فعالیت جهادی طلاب مدرسه علمیه مروی برای مقابله با کرونا
حجت الاسلام تیموری گفت: فعالیت جهادی طلاب مدرسه علمیه مروی در ضدعفونی کردن معابر و کمک رسانی به مردم و کادر درمانی از روزهای ابتدایی شیوع کرونا آغاز شد.
اعلام آمادگی طلاب خواهر تهرانی برای خدمت رسانی به مردم و کادر درمانی
حجت الاسلام والمسلمین کبیریان خبر داد؛
مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران گفت: طلاب خواهر تهرانی در مبارزه با ویروس کرونا آمادگی خدمت رسانی به مردم و کادر درمانی را دارند.
با تنفیذ رهبر انقلاب حجت الاسلام حسینی تولیت مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی شد
حجت الاسلام والمسلمین میرهاشم حسینی با رای هیات امنا و تنفیذ رهبر انقلاب به عنوان «متولی مدرسه آیت الله مجتهدی(ره)» منصوب شد.
صفت امید همواره باید در وجود انسان باشد
تولیت مدرسه علمیه مروی:
آیت الله تحریری با بیان اینکه صفت امید همواره باید در وجود انسان باشد، گفت: همه خوبی ها باید در پرتوی دستور شرع مقدس باشد در غیر این صورت قطعا خیر نیست.
تمسک به قرآن و عترت تنها راه نجات از گمراهی است
آیت الله جاودان:
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه تمسک به قرآن و عترت تنها راه نجات از گمراهی است، گفت: پیامبراکرم(ص) در روز غدیر امام علی(ع) را به عنوان جانشین خویش انتخاب کردند.
اقدامات بسیج جامعه زنان استان البرز در مبارزه با ویروس کرونا
چگینی تشریح کرد؛
مسؤول بسیج جامعه زنان استان البرز گفت: خواهران بسیجی استان البرز در اقدامی خود جوش با فعالیت های متعدد جهادی به مقابله با کرونا پرداختند.
تولید روزانه ۵۲ هزار ماسک توسط خواهران بسیجی جامعه زنان استان تهران
امینی گفت: خواهران بسیجی بسیج جامعه زنان تهران روزانه ۵۲ هزار ماسک تولید و آن را در مناطق اولویت دار و مناطق محروم توزیع می‌کنند.
قبلی۵بعدی