امام خمینی جنبه علمیت و عقلانیت دین اسلام را به دنیا ثابت کرد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی جنبه عقلانیت دین را به دنیا نشان داد و ثابت کرد دین ما خلاف عقل و علم نیست.
مسؤولان به فکر سلامت اعتقادی مردم نیز باشند
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: اگرچه باید به مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی اهمیت دهیم؛ اما این موضوع نباید سبب شود از مسائل اعتقادی و ارزشی جامعه غفلت کنیم.
مراسم سالگرد ارتحال امام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: شایسته است با وجود شرایط کرونا، مراسم مناسبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل برگزار شود.
وهابیون؛ خوارج معاصر
به مناسبت فاجعه تخریب جنة البقیع، هشتم شوال؛
خوارج جریانی تاریخی و تمام‌شده نیست بلکه قابل تکرارند و همواره طرفداران این تفکر متحجرانه خطری جدی برای جامعه اسلامی و بهترین آلت دست دشمنان اسلام هستند.
تقویت مبانی اعتقادی جوانان آنها را در برابر توفان‌های زمانه بیمه می‌کند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد با اشاره به ضرورت تقویت مبانی اعتقادی، گفت: اگر اعتقادات انسان محکم باشد توفان‌های سیاسی و اقتصادی درخت وجود انسان را در هم نخواهد شکست.
ورود نفت‌کش‌های ایرانی به ونزوئلا عرض‌اندام ایران در عرصه ابرقدرتی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: حرکت نفت‌کش‌های ایرانی با پرچم برافراشته و لنگر انداختن آنها در ونزوئلا، عرض‌اندام در عرصه ابرقدرتی دنیا است.
ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا قدرت و عزت نظام اسلامی را به نمایش گذاشت
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام ‌جمعه بجنورد با اشاره به روند رو به رشد ایران اسلامی، ورود نفتکش‌های ایرانی به سواحل ونزوئلا علی‌رغم مخالفت آمریکا را نشانه قدرت و عزت نظام اسلامی دانست.
نگاه سیاسی به برنامه‌های توسعه محور آفت است
نماینده منتخب شیروان در مجلس:
منتخب شیروان در مجلس گفت: نگاه سیاسی به برنامه‌های توسعه محور نداریم اما با توجه به نقش نظارتی، کوتاهی مدیران در انجام وظایف را قبول نمی‌کنیم.
۴ هزار بسته معیشتی در رزمایش مواسات شیروان توزیع شد
امام‌جمعه شیروان:
امام‌جمعه شیروان گفت: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه مواسات بیش از چهار هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در سطح شهرستان توزیع شد.
۱بعدی