تلاش مدافعان سلامت یادآور جهاد رزمندگان در دفاع مقدس است
امام‌جمعه اسفراین:
امام‌جمعه اسفراین با بیان اینکه تلاش مدافعان سلامت یادآور جهاد رزمندگان در دفاع مقدس است، گفت: مردم ایران قدردان تلاش‌های مجاهدانه مدافعان سلامت هستند.
تمدید مهلت نام‌نویسی داوطلبان ورود به مدارس علمیه خراسان شمالی
مسؤول آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد؛
مسؤول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: مهلت نام‌نویسی داوطلبان ورود به مدارس علمیه خواهران و برادران استان تا پانزدهم اردیبهشت‌ماه تمدید شد.
تغسیل متوفیان کرونا در خراسان شمالی آغاز شد
به همت روحانیان جهادی؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: به همت شماری از روحانیان جهادی و پس از مهیا شدن شرایط و امکانات، تغسیل متوفیان ناشی از کرونا در استان آغاز شد.
پاسخ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به یک شبهه کرونایی
امام جمعه بجنورد گفت: شفادهی ائمه (ع) به این معنا نیست که اگر کسی مریض شد بگوید من به دکتر و دارو اعتقاد ندارم و فقط می‌خواهم از امام رضا (ع) شفا بگیریم.
حضرت علی‌اکبر؛ مستقر در قله غایت خلقت انسان
به مناسبت سالروز میلاد فرخنده حضرت علی‌اکبر (ع)؛
بزرگ‌ترین و والاترین وصفی است که می‌توان از حضرت علی‌اکبر (ع) داشت، مصداق‌نمایی از انسان کاملی است که تمام عرفا در کتب خویش به تبیین شخصیت آن پرداخته و می‌پردازند.
۱۲۵ هزار بسته بهداشتی در خراسان شمالی توزیع شد
به همت سپاه خراسان شمالی؛
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از تأمین ۱۲۵ هزار بسته بهداشتی و توزیع آن در مناطق روستایی استان به‌منظور مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
جهش تولید برای اقتصاد مقاومتی سردار سلیمانی ها می‌خواهد
امام‌جمعه بجنورد:
امام‌جمعه بجنورد با بیان اینکه جهش تولید برای اقتصاد مقاومتی سردار سلیمانی می‌خواهد، گفت: باید با همین نگاه و با این جهت‌گیری ولایی و انقلابی برای جهش تولید وارد جهاد شد.
برگزاری رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک در مرکز خراسان شمالی
جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی خبر داد؛
جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی از برگزاری رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک با هدف گندزدایی و ضدعفونی معابر و حواشی بجنورد جهت ریشه‌کنی کرونا در هجدهم فروردین خبر داد.
نخستین وقف خراسان شمالی در سال جدید با نیت امور قرآنی ثبت شد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با تأکید بر ضرورت هدایت موقوفات جدید به سمت نیازهای روز جامعه، گفت: نخستین وقف سال جدید در استان با نیت امور قرآنی ثبت شد.
قبلی۲بعدی