اقدامات جهادی حوزویان خراسان شمالی در عرصه مقابله با کرونا
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی تشریح کرد؛
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به فعالیت های جهادی حوزویان استان در عرصه مقابله با کرونا، گفت: جهاد طلاب و روحانیان در عرصه سلامت همچنان تداوم دارد.
«جهش تولید» نیازمند اصلاح ساختاری قوانین و اراده دولت است
نماینده بجنورد در مجلس:
نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: جهش تولید نیازمند اصلاح ساختاری قوانین از سوی مجلس و عزم و اراده دولت برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاران است.
مدافعان سلامت در ردیف جهادگران دفاع مقدس هستند
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی:
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: مدافعان سلامت که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند، در ردیف جهادگران دفاع مقدس هستند.
۱۸۹ نفر در خراسان شمالی به کرونا مبتلا شدند| فوت ۱۹ نفر
تا ظهر چهارم فروردین؛
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت با اشاره به اینکه مبتلایان به کرونا در خراسان شمالی به ۱۸۹ نفر رسید، از بهبودی ۹۹ بیمار و فوت ۱۹ نفر خبر داد.
تحقق شعار «جهش تولید» نیازمند عزم و همت همگانی است
عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی:
عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی با اشاره به انتخاب شعار «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری برای سال جدید، گفت: تحقق این شعار نیازمند عزم و همت همگانی است.
«جهش تولید» درگرو بهره‌گیری از توان و توانمندی داخلی است
عالم اهل سنت خراسان شمالی:
عالم اهل سنت خراسان شمالی با اشاره به انتخاب شعار «جهش تولید» برای سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: تحقق این شعار درگرو بهره‌گیری از توان و توانمندی داخلی است.
مجلس و دولت موانع مزاحم تحقق شعار «جهش تولید» را رفع کنند
نماینده منتخب شیروان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده منتخب مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مجلس و دولت موانع مزاحم و دست و پاگیر در مسیر تحقق شعار «جهش تولید» را از میان بردارند.
کارمندان خراسان شمالی تا نیمه فروردین دورکاری می‌کنند
با هدف مقابله با کرونا؛
استاندار خراسان شمالی گفت: با هدف مقابله با ویروس کرونا، باید کارکنان اداراتی که نیازی به حضور فیزیکی آن‌ها نیست تا نیمه فروردین مرخصی رفته یا دورکاری کنند.
غربالگری مبادی ورودی خراسان شمالی باید با کنترل بیشتری انجام شود
فرمانده سپاه خراسان ‌شمالی:
فرمانده سپاه خراسان شمالی گفت: باید در مبادی ورودی استان غربالگری ویروس کرونا با جدیت و کنترل بیشتری صورت گرفته و از ورود خودروهای غیربومی به استان جلوگیری شود.
قبلی۳بعدی