وزارت کشور ناهماهنگی بین استان‌ها در مقابله با کرونا را رفع کند
رییس کل دادگستری خراسان شمالی:
رییس کل دادگستری خراسان شمالی با انتقاد از نقش ضعیف وزیر کشور در هماهنگی استان‌ها، گفت: باید وزارت کشور ناهماهنگی بین استان‌ها در مقابله با کرونا را رفع کند.
مردم با روحیه جهادی و انقلابی به مقابله با کرونا بروند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: دولت و مسؤولان نمی‌توانند به‌تنهایی با ویروس کرونا مبارزه کنند؛ ازاین‌رو باید ملت ما با روحیه انقلابی و جهادی خود به میدان بیاید.
شبکه تبلیغ و روحانیت خراسان شمالی یاری گر مردم در مقابله با کرونا است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: شبکه تبلیغ و روحانیون استان مأموریت پیدا کرده‌اند در راستای مقابله با کرونا به یاری افراد آسیب‌پذیر جامعه بشتابند.
سپاه خراسان شمالی ۶۶ کارگاه تولید ماسک راه‌اندازی کرد
سردار چمن خبر داد؛
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با اشاره به آمادگی ۵ هزار بسیجی برای مقابله با کرونا، گفت: سپاه استان ۶۶ کارگاه تولید ماسک راه‌اندازی کرده است.
دوری از اجتماع در شرایط کنونی، جزء تعالیم دین است
عالم اهل سنت خراسان شمالی:
عالم اهل سنت خراسان شمالی گفت: اگر گفته‌های پیامبر (ص) را قبول داریم، در این شرایط اجتماع نداشته باشیم و رعایت این مهم در شرایط کنونی جزء آموزه‌های دینی است.
کمبودهای بهداشتی و درمانی خراسان شمالی باید رفع شود
نماینده منتخب اسفراین در مجلس شورای اسلامی:
نماینده منتخب مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر همت همگانی برای مهار کرونا، گفت: در این راستا باید کمبودهای بهداشتی و درمانی استان رفع شود.
ستادهای مردمی منتخبین مجلس به مقابله با کرونا می‌آیند
نماینده منتخب مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی:
نماینده منتخب مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از آمادگی ستادهای مردمی منتخبین برای پیوستن به صف مبارزان علیه کرونا خبر داد.
۱۴ رأس گوسفند در بجنورد قربانی و در بین نیازمندان توزیع شد
با نیت رفع بلای کرونا؛
با نیت رفع بلای کرونا ۱۴ رأس گوسفند در بجنورد، مرکز خراسان شمالی قربانی و در بین نیازمندان و مددجویان نهاد‌های حمایتی توزیع شد.
توصیه‌های بهداشتی مسؤولان درمانی برای مقابله با کرونا برای همه حجت است
عالم اهل سنت خراسان شمالی:
عالم اهل سنت خراسان شمالی گفت: توصیه‌های بهداشتی پزشکان و مسؤولان درمانی برای همه افراد حجت بوده و اهل سنت هم به رعایت این توصیه‌ها اهتمام جدی دارند.
قبلی۴بعدی