رعایت مسائل بهداشتی به همراه دعا و نیایش رافع بلای کرونا است
امام‌جمعه شیروان:
امام‌جمعه شیروان با تأکید بر ضرورت اهتمام همگانی برای قطع زنجیره کرونا، گفت: رعایت مسائل و توصیه‌های بهداشتی به همراه دعا و نیایش رافع بلای کرونا است.
قرنطینه خانگی به معنای تعطیلی فعالیت‌های مذهبی و قرآنی نیست
رییس تبلیغات اسلامی گرمه:
رییس تبلیغات اسلامی گرمه گفت: در خانه ماندن بهترین و مطمئن‌ترین راه‌حل کنترل و مبارزه با بیماری کرونا است؛ اما این بدان معنا نیست که فعالیت‌های مذهبی و قرآن تعطیل شود.
اقدامات روحانیان خراسان شمالی در مقابله با ویروس کرونا قابل‌ تحسین است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: اقدامات جهادی و خودجوش هیئات مذهبی و همراهی روحانیون در مقابله با ویروس کرونا در شهرها و روستاها قابل‌تحسین است.
رزمایش «جهاد سلامت» سپاه در خراسان شمالی آغاز شد
فرمانده سپاه خراسان شمالی خبر داد؛
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: رزمایش «جهاد سلامت» سپاه استان با رمز «یا باب‌الحوائج» برای مقابله با ویروس کرونا در خراسان شمالی آغاز شد.
آیین تحویل سال نو در امامزادگان خراسان شمالی لغو شد
با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس مراسم پنج شنبه آخرسال و تحویل سال نو در بقاع متبرکه خراسان شمالی لغو شد.
ابتلا به بلایا و بیماری‌ها آزمون مؤمن و گوشمالی ظالم است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: ابتلا به بلایا و بیماری‌ها یک قانون الهی و سنت در عالم هستی است؛ لکن برای ظالم گوشمالی، برای مؤمن آزمون و برای اولیا درجه است.
توصیه های بهداشتی و معنوی علمای خراسان شمالی برای مقابله با کرونا
شماری از ائمه جمعه و علمای خراسان شمالی در گفت و گو با خبرگزاری رسا توصیه های بهداشتی و معنوی برای مواجهه و مقابله با ویروس کرونا ارائه داده اند.
استغفار، استحمام روحی انسان از آلودگی‌ها و پلشتی‌ها است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: همان‌گونه که بدن نیاز به استحمام دارد روح نیز به استغفار نیاز دارد و استغفار، استحمام روحی انسان از آلودگی‌ها و پلشتی‌ها است.
اهتمام توأمان به بهداشت فردی و معنوی راهکار مقابله با کرونا است + فیلم
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: برای مقابله و مواجهه با ویروس کرونا باید افزون بر رعایت نکات و توصیه‌های بهداشت فردی، به بهداشت معنوی هم اهتمام داشته باشیم.
قبلی۵بعدی