روحانیان تبلیغ و تبیین دین را با استفاده از فضای مجازی پیگیری کنند
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: روحانیان با تلاش برای تولید محتوا و تبیین و تبلیغ در فضای مجازی می‌توانند بسیاری از اقدامات فرهنگی و جریان‌ساز را سامان دهند.
ملت ایران در جریان کرونا، کرامت خود را به میدان آورد
رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی:
رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: در موضوع کرونا ایران کرامت خود را به صحنه آورد که این کرامت پشتوانه اعتقادی دارد.
روحانیان جهادگر خراسان شمالی در خدمت‌رسانی به مردم خوش درخشیدند
رییس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی:
رییس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: طلاب و روحانیان قرارگاه جهادی کریم اهل‌بیت (ع) حوزه علمیه استان در زلزله و سیل و کرونا خوش درخشیدند.
عبودیت ولایی روح ماه مبارک رمضان است
استاد حوزه علمیه:
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه عبودیت ولایی روح ماه رمضان است، گفت: تحقق عینی و عملی اطاعت و ولایت الهی انجام مُجدانه و مستمر دستورهای الهی و در یک کلمه عبودیت است.
طلاب جهادی در راه مقابله با کرونا خط‌ شکن شدند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: طلاب و حوزویان مدافع سلامت درزمینه مقابله با کرونا خط‌ شکن شدند و زیبایی نظام اسلامی و نگاه متعالی اسلام را متجلی کردند.
فعالیت‌های جهادی طلاب مصداق همدلی مؤمنانه در مقابله با کرونا است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی طلاب مصداق همدلی مؤمنانه است، گفت: این فعالیت ها انسجام بین جامعه روحانیت و پزشکی را به منصه ظهور رساند.
تشکیل منابر تبلیغی در فضای مجازی رویکرد روحانیان در ماه رمضان باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: با توجه به وضعیت کرونایی کشور باید تشکیل منابر و مجالس و کرسی‌های قرآن از طریق فضای مجازی رویکرد روحانیان در ماه رمضان باشد.
۱۲۰ هزار خانوار خراسان شمالی تحت پوشش رزمایش مواسات قرار دارند
مسؤول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی:
مسؤول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه مواسات بیش از ۱۲۰ هزار خانواده در استان از کمک‌های مختلف این قرارگاه بهره مند می‌شوند.
مواسات و مقاومت راهبرد مهم مقابله با دشمن است
استاد حوزه علمیه:
استاد حوزه علمیه گفت: مواسات، تقویت باورهای دینی و صبر و استقامت و مقاومت سه راهبرد اصلی مقابله با دشمن در عرصه‌های نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.
قبلی۶بعدی