انسان همواره به سمت ابدیت در حرکت است
امام جمعه همدان:
امام جمعه همدان گفت: این دنیا محلی برای عبرت گرفتن از رفتگان از این دنیا است و این چرخه همواره ادامه دارد و در هر زمان و هر دوره ای تکرار می شود.
مومنان در سختی ها دچار مشکل و تردید نمی شوند
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: برخی از کسانی که در شرایط عادی نسبت به انبیای الهی ایمان دارند و مومن هستند در زمان سختی ها دچار مشکل و تردید نمی شوند.
نیکوکاران برای دستگیری محرومان به میدان بیایند
حجت الاسلام نظیری:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: حضرت خدیجه(س) جزء بانوان بلندمرتبه و برتر نظام آفرینش است و این ویژگی مهم، ایشان را از دیگر بانوان پرفضیلت متمایز می سازد.
ولایت مداری از ویژگی های بارز حضرت خدیجه بود
استاد حوزه علمیه همدان:
استاد حوزه علمیه همدان گفت: جایگاه این بانوی والامقام در اسلام به اندازه ای است که در بسیاری از زیارتنامه های ائمه اطهار(ع) نام ایشان به صراحت آورده شده است.
مدافعان سلامت مصداق واقعی مومن به تعبیر روایات هستند
امام جمعه همدان:
امام جمعه همدان گفت: در روزگار کنونی مدافعان سلامت از آسایش خود گذشته اند و برای آسایش جامعه، خود را در سختی قرار داده‌اند.
آثار شهید مطهری مورد توجه ویژه قرار گیرد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:
خانم امیدی گفت: با وجود همه قابلیت‌هایی که آثار شهید مطهری در جامعه دارد اما بهره‌برداری قابل توجهی نسبت به افکار و اندیشه های ایشان در جامعه صورت نگرفته است.
طهارت باطن لازمه ورود در علوم الهی است
امام جمعه همدان:
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی گفت: فلسفه و اصول از علوم آلی هستند و مسئله مهمی که باید به آن توجه داشت؛ طهارت باطن است تا بتوان از آیات و روایات بهره برد.
حجت الاسلام ارزنده رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در همدان شد
پس از شهادت میرزا محمد سلگی؛
پس از جلسات و ارزیابی های انجام شده حجت الاسلام محمدعلی ارزنده به عنوان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان انتخاب شد.
برخورد با معضلات اجتماعی نیازمند کار مستمر فرهنگی است
امام جمعه همدان:
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی گفت: بی شک موافق برخورد قهری با معضلات جامعه نیستیم و اعتقاد داریم که کار فرهنگی مستمر می‌تواند بسیاری از مشکلات جامعه را مرتفع کند.
قبلی۳بعدی