حمایت از کارگر سبب قوی شدن کشور می شود
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: قوی شدن کشور زمانی محقق می شود که نیروی کار قوی به میدان بیاید و لازمه آن توجه بیش از پیش به جامعه کارگری  است.
مومن باید در برابر فتنه ها مستحکم بایستد
امام جمعه همدان:
امام جمعه همدان : حضرت امیر(ع) در بین اصحاب به مالک اشتر علاقه بیشتری دارد و دلیل این ارادت آن است که مالک مستحکم در برابر فتنه ها است.
تکلیف مداری از ویژگی های شهید حجت الاسلام قاسمی بود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان:
حجت الاسلام نظیری گفت: شهید قاسمی تمام عمر خود را به دنبال تبلیغ در راه دین و در مسیر تکلیف بود و خداوند متعال نیت او را به خوبی انتخاب کرد و در جوار رحمت خویش قرار داد.
فرهنگ وقف در جامعه نهادینه شود
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان:
حجت الاسلام رضوی گفت: در ماه مبارک رمضان در قالب برنامه ضیافت همدلی بیش از یک هزار بسته سبد کالا و اقلام مورد نیاز بهداشتی در بین افراد نیازمند توزیع خواهد شد.
شهادت شهید قاسمی پیوند میان مردم و روحانیت را مستحکم تر کرد
آیت الله موسوی اصفهانی:
نماینده مجلس خبرگان گفت: حضور پرشور مردم در مراسم به یادماندنی تشییع شهید قاسمی بار دیگر رابطه مستحکم و استوار میان روحانیت و مردم را به وضوح به منصه ظهور گذاشت.
پیوند میان مردم و روحانیت ناگسستنی است
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه همدان گفت: حضور پرشمار مردم در مراسم و تشییع شهید قاسمی در سال گذشته گواه بر تقویت و استحکام پیوند ناگسستنی میان مردم و روحانیت است.
لزوم مقابله با ویروس های اقتصادی و فرهنگی در جامعه
امام جمعه ملایر مطرح کرد؛
امام جمعه ملایر گفت: باید همان گونه که در زمینه سلامت در حال شکست دادن ویروس کرونا هستیم ویروس های اقتصادی و فرهنگی را نیز ریشه کن کنیم.
همراهمی مردم با حکومت اسلامی از ویژگی های ایام بحران بود
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی گفت: همراهی مردم با نظام اسلامی مسئله ای بود که به عنوان یکی از امتیازات نظام اسلامی نسبت به دیگر کشورها به ویژه کشورهای غربی مطرح است.
لزوم دستگیری و کمک به نیازمندان جامعه
امام جمعه نهاوند مطرح کرد؛
امام جمعه نهاوند گفت: صدقه و انفاق و همچنین دادن نذورات می ‌تواند سبب آرامش و همچنین ترویج روحیه ایثارگری در جامعه باشد.
قبلی۴بعدی