بازگشایی مراکز مذهبی و زیارتی مطالبه عموم مردم است
امام جمعه همدان:
امام جمعه همدان گفت: امور مساجد نسبت به بازگشایی مساجد و مراکز مذهبی با رعایت و نظارت و اجرای پروتکل های بهداشتی این مساله را پیگیری و عملیاتی کند.
لزوم توجه جدی به مساله ترویج فرهنگ وقف در جامعه
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان مطرح کرد؛
حجت الاسلام حاجی زین العابدینی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه نیز به تبع دیگر نهادها و ارگان ها از دستورات و پروتکل های بهداشتی از سوی ستاد مبارزه تبعیت می کند.
راه شهید قاسمی همچنان ادامه دارد
آیت الله موسوی اصفهانی:
مدیر حوزه علمیه استان همدان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که از شهیدقاسمی تجلیل کردند؛ گفت: حضور پرشور مردم در مراسم تشییع وی نشان از اعتماد مردم به روحانیت است.
برخی زندگی را به جای رشد فرصتی برای بازیگری قرار داده اند
امام جمعه همدان:
امام جمعه همدان گفت: این دنیا متجر اولیای الهی است و این مسئله بستگی به نگاه ما به دنیا دارد، اینکه زمین را برای بازی ببینیم یا اینکه زمین را زمینه‌ای برای رشد.
نقش موثر ستاد مردمی مقابله با بحران کرونا در استان همدان
نماینده ولی فقیه در استان همدان مطرح کرد؛
امام جمعه همدان گفت: مقرر شد که بعد از پایان بحران کرونا، ستاد مردمی به کمیته اجرایی تحت نظر دفتر نمایندگی ولی فقیه مبدل شود و در زمینه آسیب های اجتماعی ورود کند.
لزوم بهره مندی از فضای مجازی در تبلیغ
مسئول کانون تربیتی آفتابگردان مطرح کرد؛
حجت الاسلام پوررجبعلی گفت: استفاده از فضای مجازی جزء کارهای مهم در عرصه تبلیغ محسوب می‌شود که برنامه های مختلفی را برای رده های سنی مختلف دانش آموزی در نظر گرفته ایم.
وظیفه شیعیان در عصر غیبت
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی مطرح کرد؛
امام جمعه همدان گفت: وظیفه شیعیان در عصر غیبت دعا و معرفت، شناخت کامل نسبت به امام و اطاعت ایشان، ولایت پذیری و جاری کردن ولایت اهل بیت(ع) است.
بحران کرونا فرصت همدلی در میان مردم ایجاد کرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان:
حجت الاسلام نظیری گفت: بسیاری از افراد در این ایام که دوران سختی برای برخی اقشار محسوب می‌شود به میدان آمده‌اند و جلوه های شکوه انقلاب اسلامی را به منصه ظهور گذاشته اند.
توجه اوقاف به اقشار کم درآمد و محروم
حجت الاسلام رضوی مطرح کرد؛
حجت الاسلام رضوی گفت: با بروز بحران کرونا و بیکاری اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر سازمان اوقاف سبدهای کالایی را تهیه و در میان نیازمندان شهرستان همدان توزیع کرده است.
قبلی۵بعدی