آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

با قدرت نرم اژدها را رام کن

هیکاپ بعد از دوستی با اژدهایش، برای بال آسیب دیده، یک بال مکانیکی درست می‌کند که باید حتما سوار اژدها باشد و با اهرمی که با پایش کنترل می‌کند، اژدها می‌تواند پرواز کند.

فروپاشی اجتماعی با روکشی لاکچری

لوکیشن‌ها تغییر می‌کند و مضامین بیشتر باب دل اسپانسرها است تا اینکه برای مخاطب ساخته شده باشد، سریال دل یک گام به سمت ترکیه‌ای شدن شبکه نمایش خانگی است.

قدرت متعالی در اندیشه حسینی

در دعای عرفه حضرت سیدالشهدا با صریح‏‌ترین بیان از خداوند به عنوان منبع قدرت نام برده شده و رابطه قدرت خدا و قدرت انسان تبیین می‌شود تا مسیر از گمراهی به سوی حقیقت برود.

انعکاس ناله‌های شبانه

نسل جوان و انقلابی که امروز می‌خواهد در گام دوم انقلاب تاثیرگذار باشد، باید ۲۱ جلد صحیفه نور را مطالعه کند که چگونگی شکل‌گیری و پیشرفت انقلاب و نظام اسلامی را دریابد.

روایت مجازی زندگی شهدا

از امشب روایتگری مجازی از شهدا توسط حجت الاسلام ماندگاری و حجت الاسلام مهدوی ارفع برگزار می‌شود.

نگاهی به کتاب‌های رسانه و خبرنگاری

ایران درگیر یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای است که در خط مقدم فعالان رسانه‌ای قرار دارند، این نبرد نه با توپ و تانک که با ادبیات اتوکشیده و اعتمادسازی در میام مردم آغاز می‌شود.

مرگ درام در سینمای ایران

با سینمای بی دروپیکر ایران نباید قهر بود، آنچه از فرم تا محتوای سینمای ایران را نگه می‌دارد، نگرش رو به عقب در ساختار اندیشه سنتی به مدرن است که این موضوع را حل نکردیم.

کتاب‌هایی با موضوع سینما بخوانیم

دیدن فیلم‌ سینمایی تنها سرگرمی را برای انسان به ارمغان نمی‌آورد، بلکه‌ حامل پیامی از اندیشه کارگردان و اسپانسر مالی اثر به مخاطبان است تا اندیشه را به محک تغییر ببرند.

چند صفحه‌ در محضر بزرگان

موضوع علم دینی و عقاید اسلام درگیرودارهای مختلف به حاشیه‌ می‌رود، یکی از مهمترین دلایل آن عدم توجه به آثار بزرگان است، ده کتاب از بزرگان را تقدیم مخاطبین محترم می‌کنیم.

مراقب آرامش روحی و روانی جامعه باشیم

حفظ آرامش روحی و روانی افراد بیمار و غیر بیمار ضروری است؛ حال وقتی افراد بیمار، بیش از آنکه بیماری مسری سبب رنجش آن‌ها شود، از تنفر و انزجار مردم رنج می‌کشند.

حال و روز سینمای ایران خوب نیست

این حجم از فیلم‌نامه‌های تکراری که از ایران برج زهرمار ساخته، محصول اندیشه اعتدالی است که تصور می‌کند ایرانی توان تولید آب گوشت بزباش را دارد و عاجز ار هر کار دیگری است.

سبک زندگی جدید در شرایط اپیدمی کرونا

این روزها، کرونا همه را به هماوردی طلبیده است؟ همه ما ناچاریم برای مقابله با آن، دست کم برای مدتی کوتاه و معلوم و شاید هم نامعلوم در سبک و شیوه زندگی خود تغییراتی اساسی ایجاد کنیم.