آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

کیش و مات کرونا

در 40 روز گذشته فقط یک بار از بیمارستان به منزل رفته است. وقت بازگشت هم از دستمزد خود وسایل بازی و کالاهایی خریده تا وقتی بیماران کرونایی را می بیند، دستش خالی نباشد و پیام آور شادی باشد.

روایت جانباز شیمیایی از جنگی که از مرز به خانه‌هایمان کشیده شده است

نگاه ما این بودکه جنگ بیولوژیک در ایران، اجتناب‌ناپذیراست؛ بنابراین به این نتیجه رسیدیم که مردم بایدیاد بگیرند برای مواقع بحرانی، ماسک را در خانه‌هایشان بدوزند. بعد از کرونا اگر بحران دیگری پیش بیاید، این خانواده‌ها حداقل مشکلی در زمینه تأمین ماسک ندارند.

چگونه بر بی خوابی ایام کرونایی غلبه کنیم؟

درایام قرنطینه واپیدمی بیماری کرونا امکان داردبرخی ازمادچار بی خوابی‌های مفرط یابدخوابی شده باشیم که این علل مختلفی از اضطراب، استرس و نامنظم شدن ریتم شبانه روزی خواب ما دارد که در این مطلب راهکار‌های دوازده گانه‌ای برای رفع این مشکلات ارائه خواهد شد.

چطور هر روز را برای اهل بیت (ع) نوروز کنیم؟

امام علی (ع) در حدیثی بر این نکته تأکید می‌کند که هر روزمان را برای اهل‌بیت (ع) نوروز کنیم. حال با نگاه از منظر‌های مختلف به این حدیث می‌توانیم به چگونگی و تحقق این امر پی ببریم.

توان نامتقارن را با عملیات متعارف نمی‌توان مهار کرد

برخلاف آنچه رسانه‌ها می‌گویند هدف راهبردی امریکا درگیر شدن با حشد نیست، بلکه امریکا بیشتر دنبال آن است که سریال حملات علیه نیرو‌های آن متوقف شود و یکی از راه‌های رسیدن به این هدف را ایجاد بازدارندگی از طریق "تهدید معتبر به تلافی"می داند.

چرا امام علی(ع) در روز میلاد قمربنی‌هاشم اشک ریخت؟

حضرت عباس علیه‌السلام با این‌که بسیار زیبا بود، بسیار مؤمن، سربه‌زیر و نجیب بود. گفته‌شده شخصی که بر فرق مبارک آن حضرت در روز عاشورا ضربه زد، بعدها گریه می‌کرد و می‌گفت: من جوانی را کشتم که جای سجده بر روی پیشانی او پیدا بود.

ژنرال آمریکایی که جادوگری می‌کرد! +عکس

بسیاری از سازمان‌های نظامی و اطلاعاتی دنیا، در اغلب موارد بدون اعلام رسمی، بخش‌هایی را در ساختار تشکیلاتی خود به مطالعه و تحقیق درباره ماوراءالطبیعه در مسایل نظامی و اطلاعاتی، اختصاص داده‌اند.